Anasayfa / Gündem / ”Bakkala gidiyorum” dedi, günlerdir kayıp…

”Bakkala gidiyorum” dedi, günlerdir kayıp…


İstanbul Silivri’de ”Bakkala gidiyorum” diye evden çıkan 15 yaşındaki genç kızdan 9 gündür haber alınamıyor. Gözü yaşlı anne, kızının bulunması için yetkililerden yardım istiyor.

haber detay h58578464531

Silivri Fatih Mahallesi’nde oturan 15 yaşındaki Zehra Bozdağ, 30 Mart Çarşamba günü saat 17.00 sıralarında bakkala gittiğini söyleyerek evden çıktı. Genç kızdan o günden bu yana haber alınamıyor.

Kızlarının hayatından endişe ederek yetkililerden yardım isteyen aile, nerede olduğunu bilenlerin ya da kızlarını görenlerin insanlık namına kendilerine haber vermelerini istedi.

”EVİMİZİN BAKKALA UZAKLIĞI 25 METRE YOK”
Kayıp genç kızın babası Mürsel Bozdağ ”Saat 17. 00’de evden çıktı. Evimizin bakkala uzaklığı 25 metre yok, biraz bekledik gelmeyince meraklandım. Ablasını arayarak durumu bildirdim. Ablası da amcası ve babaannesinin arayarak orada olup olmadığını soruşturdu. Orada olmadığını öğrenince İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giderek kayıp müracaatında bulunduk. 9 gündür haber alamıyoruz, başına bir iş geldiğinden korkuyoruz” dedi.
haber detay h7856544536
”ARTIK KORKUYORUM”
Kızının kaybolduğunda Samsun’da olduğunu söyleyen anne Hacer Bozdağ da, “Bana haber vermediler. Sabah geldiğimde haberim oldu. 9 gündür kızımı arıyorum. Artık korkuyorum. Her gün emniyete giderek bir haber olup olmadığını soruyoruz. Dayanacak gücüm kalmadı artık, kızım bunları izliyorsa çıksın ben sağım desin, bana ulaşsın başka hiç bir şey istemiyorum. Ben kızımı istiyorum” diye konuştu. kaynak ntvSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top