Anasayfa / Dünya / ‘Bakireler 5 bin liraya alınıp satılıyor’

‘Bakireler 5 bin liraya alınıp satılıyor’


Ümit Özdağ: En kötüsü de bakireler, 5 bin lira’ya alınıp satılıyor. Köy düzeyine inen bu planlamayla bu duruma gelindi.

umit ozdag haber detay 671
Bir konferansa katılmak üzere Almanya’da bulunan 21. Yüzyıl Türkiye Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ Duisburg’ta çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Kendisine yöneltilen Suriye ve Irak’tan gelen mülteciler ile ilgili sorulara Ümit Özdağ, “Uluslararası standartlar sınıra 70 kilometre mesafede misafir edilmesini öngörüyor. Ama Türkiye’de her yere dağıldılar. Ayrıca kim olduğuna bakılmadan Türkiye vatandaşlık kimliği veriliyor. Mülteci alırken doğru dürüst bir planlama yapılmadığı için, Ağustos ayında kadınları bir aylık bebeği ile dilendiriyorsunuz. En kötüsü de bakireler, 5 bin lira’ya alınıp satılıyor. Köy düzeyine inen bu planlamayla bu duruma gelindi“ ifadelerinde bulundu.

Bir izleyicinin sorusunu “PKK’nin bitmesi için İmralı’da Öcalan ile pazarlık yapmak yerine Türkiye’nin, Cemil Bayık ve Murat Karayılan’ı da İmralı’ya getirebileceğini göstermesi gerekiyor. AKP’yi yönetenler, PKK ile kısmi özerlik konusunda anlaştılar, hatta bunun haritası bile hazırlanıyor. Ama bunu AKP, kendi grubuna bile açmaya cesaret edemiyor odalarda tartışıyorlar. Bundan dolayı gelecek seçimler için belirleyeceği milletvekili adaylar üzerinde gece gündüz çalışıyor“ şeklinde cevaplayan Özdağ, toplantı sonrası habercilerin sorularını yanıtlarken de, “AKP hükumeti açılım süreciyle ilgili planlarını seçim öncesi ortaya koymayacağını düşünüyorum, bunu yaparsa çok büyük oy kaybına uğrar. Hükümet süreci daha çok oyalamayla geçirmek isteyecektir. PKK da, tam aksine taleplerinin seçim öncesi karşılanmasından yana, seçim sonrası yeni anayasa da kayıt altına alınmasını isteyecek“ diye konuştu.

“ATATÜRK SEVGİSİ TAM TERSİNE ARTIYOR”

Atatürk büstleri yakılıyor, silinmek mi isteniyor? diye soran bir vatandaşa “Atatürk sevgisi azalmıyor, giderek çoğalıyor. Bunu milli bayramlarda ki tepkilerden çok net görüyoruz. Ne kadar baskı yapılırsa Atatürk’e olan sevgi ve bağlılıkta o kadar arttığını görüyoruz. Alparslan Türkeş vefatından bir saat öncesinde katıldığı bir düğünde, en son siyasal demeci rahmetli Atatürk ile ilgilidir. Ayrıca Türk tarihinde asla unutulmayan Bilge Kağan 1270 yıl önce öldürüldü ve hala ismini hatırlıyor ve adını çocuklarımızın adına veriyoruz.1270 yıl sonra Recep Tayyip Erdoğan’ı, Abdullah Gül’ü ve Ahmet Davutoğlu’nu kim hatırlayacak“ yanıtını veren Özdağ o sırada çalan bir telefon içinde, “Telefon Ankara‘dan değil de mi? Kesin o konuşmayı mi diyorlar” dedi. kaynak sozcuSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top