Anasayfa / Magazin / Ayrılıkları 3 ay sürdü

Ayrılıkları 3 ay sürdü


Ağustos ayında boşanma kararı alarak evlerini ayıran Michael Douglas ve Catherine Zeta-Jones çifti yeniden bir araya geldi.

haber detay 44104844

Ünlü aktör Michael Douglas (69) ve eşi Catherine Zeta-Jones’un (44) ayrılıkları kısa sürdü. Ağustos ayında “evliliklerini değerlendirmek üzere” ayrı yaşamaya başladıklarını duyuran çift, yeniden bir araya geldi. Gallerli aktris Zeta-Jones’un New York’taki dairelerinde Douglas ile birlikte yaşadığı ve her ikisinin de evliliklerini kurtarmak için yoğun bir gayret içinde oldukları ifade edildi.

Douglas’ın geçenlerde dost ve yakınlarına, “Uzlaştık. Bundan daha mutlu olamazdım” dediği bildirildi. Douglas, son filmi “Last Vegas”ın galasında nikah yüzüğünü takmış vaziyette görülmüştü.

Galaya katılanlardan biri de, “Zeta-Jones telefonla arayıp ona şans diledi. O da gülümseyerek ‘Teşekkürler canım’ diye cevap verdi” dedi. 3 yıl önce gırtlak kanserine yakalanan Michael Douglas’a, en büyük desteği eşi Zeta-Jones vermişti. 13 senedir evli olan çiftin iki çocuğu var. kaynak turkiyegazetesiSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top