Anasayfa / Magazin / Aylar sonra ilk kez…

Aylar sonra ilk kez…


‘Kardeşim Benim’ filminin setinde başlayan arkadaşlıkları aşka dönüşen ve yaklaşık bir buçuk yıldır birlikte olan şarkıcı Murat Boz ile oyuncu Aslı Enver’in ihanet yüzünden ayrıldığı iddia edilmişti. Ünlü çift ayrılığa daha fazla dayanamadı ve yeniden barıştı…

Geçtiğimiz haftalarda verdiği konser sırasında, Bahar Candan ve kardeşi Nihal Candan ile Eser Yenenler’in villasında eğlendiği ve bu yüzden sevgili Aslı Enver ile ayrıldığı iddiaları hakkında konuşan Murat Boz, “İhanet teknik olarak mümkün değil. Biz bu olaydan üç hafta önce ayrılmıştık” açıklamasında bulunmuş ve ayrılığı doğrulamıştı.

AYRILIK İDDİALARINI DOĞRULAMIŞLARDI
Murat Boz’un açıklamalarının ardından Aslı Enver ise “Biz 10 gün önce ayrılmıştık, ihanet yok” şeklinde konuşmuştu. konuştu. Birbirlerinin sosyal medya hesaplarındaki fotoğrafları silmemeleri yönünde gelen sorulara da Enver, “Biz Murat’la dostça ayrıldık, kavga dövüş ayrılmadık ki silelim” şeklinde yanıt vermişti.

BOZ’UN AİLESİYLE TATİLDE…
Yaklaşık bir buçuk ayrı olan çift sonunda daha fazla dayanamadı ve barıştı. Murat Boz, Aslı ile barışır barışmaz Bodrum’a annesi Nedret Boz’un yanına götürdü. Muhabirler tarafından görüntülenen çift Bodrum’da kısa bir tatil yaptı.

BOZ’DAN İLAN-I AŞK!
Dün İstanbul’da Sait Halim Paşa Yalısı’nda dünyaevine giren Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in düğününe Murat Boz ile Aslı Enver birlikte katıldı. Önceki gün gazetecilerin barıştıklarını ortaya çıkardığı çiftin düğüne birlikte katılması ise iddialara son noktayı koydu. Yakışıklı şarkıcı gömleğinin üzerine smokin takmayı tercih ederken Aslı Enver ise giydiği şık elbisesiyle göz kamaştırdı. Ünlü çift gece boyunca meraklı bakışlara maruz kaldı. Düğünde bir hayli mutlu görünen Murat Boz sosyal medya hesabından sevgilisiyle barıştıklarını ilan etti. Haftalar sonra sevgilisi Aslı Enver ile birlikte yer aldığı bir kareyi paylaşan Boz, fotoğrafı yoruma kapattı. Enver’in ise aşkının bu jestine karşılık verip vermeyeceği ise merak konusu oldu. kaynak sabah
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top