Anasayfa / Gündem / Atatürk Havalimanında çocuk unutuldu

Atatürk Havalimanında çocuk unutuldu


stanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde 2 yaşlarında bir kız çocuğu bulundu.

haber detay hh13021247_4f582

Çocuğun terk edildiği sanılırken yurt dışından gelen Iraklı bir ailenin, çocuğu Atatürk Havalimanı’nda unuttuğu ortaya çıktı

Gökhan ARTAN-İSTANBUL

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali geliş katında ilginç, bir olay yaşandı. Yurt dışından gelen Iraklı bir çiftin 2 yaşındaki kız çocuğu terminalde bulundu. Geliş katında iki ticari taksiye binen çift daha sonra havalimanından ayrıldı. Henüz iki yaşında olan ve terminalde kalan çocuk çevresine şaşkın şekilde bakarken çocuğa polisler sahip çıktı. Polisler çocuğu kucaklarına alarak sakinleştirdi. Eline kek verilen çocuğa sarılan polisler, ailesine ulaşmaya çalıştı. Hemen kamera kayıtlarından tespit edilen çiftin dış hatlarda iki ticari taksiye binerek uzaklaştıkları görüldü.

AİLE UNUTMUŞ

Taksilerin plakasını alan polisler, şahıslara ulaşmak için çalışma başlattı. Bu sırada çocuğun üşümemesi için ekipler, çocuğu polis noktasına götürdü. Burada sandalyeye oturtulan çocuk, burada ısındı. Polisler çocuğun montunu giydirerek onunla oynadı. Çiftin bulunması için yapılan çalışmalar sonuç verdi. Ailenin çocuğu Atatürk Havalimanı’nda terk ettiği düşünülürken çifte polis ulaştı.İki ayrı taksiye binen karı koca, çocuğu her biri diğeri aldığını sandığı ortaya çıktı. Daha sonra çift polisin kendilerine ulaşması sayesinde Atatürk Havalimanı’na gelerek çocuklarını alıp havalimanından ayrıldılar. kaynak haberturkSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top