Anasayfa / Teknoloji / Asus Transformer AIO – Windows 8 ve Android 4 melezi dev tablet

Asus Transformer AIO – Windows 8 ve Android 4 melezi dev tablet


Asus: Windows 8 ve Android 4 melezi yeni bir “Hepsi Bir Arada” hazırlıyor: Asus Transformer AiO 18″ büyüklükte ekranla dev tablet

Asus’un Transformer modelleri, satış rakamları ve performans değerleri açısından, tüm dünyada önemli bir başarı elde etti. Tayvanlı üretici, çıtayı daha da yükseğe taşımaya ve zaten sıcak olan rekabeti, iyice kızıştırmaya kararlı.

TAITRA(Taiwan External Trade Development Council – Tayvan Dış Ticaret Geliştirme Konseyi), Acer, Nvidia ve Asus gibi dünya devlerinin yeni ürünlerini tanıttığı dev bir organizasyon.

Computex 2012 Organizasyonu’nunda da, her zaman olduğu gibi pek çok bomba patlayacak. Bunların arasında en dikkat çekenlerden biri Asus Transformer AiO.

Asus Transformer AiO, hem Windows 8’nin hem de Android işletim sisteminin nimetlerinden faydalanacak ve çift işletim sistemine sahip olacak. Şirketin resmi açıklamasına göre, 18.4 inçlik dokunmatik ekrana sahip AiO, çift işletim sisteminin yanında, pek çok yetenekle donanmış bir tablet bilgisayar olarak karşımıza çıkacak.

Tek bir tuş kullanarak, işletim sistemleri arasında geçiş sağlanabilecek. Bu da onu yakın zamanda tanıtılan, ARM temelli, Android tabanlı Viewsonic’den daha fonksiyonel kılacak. Asus’un yeni ürünün fiyatı hakkındaysa, şimdilik herhangi bir açıklama yapılmış değil. Fiyatın, önümüzde hafta basınla paylaşılması bekleniyor. kaynak pclabs
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top