Anasayfa / Teknoloji / Archos G9 101 ve 80 tabletler Türkiye’de

Archos G9 101 ve 80 tabletler Türkiye’de


Avrupa’da taşınabilir multimedya oynatıcı alanında ilk akla gelen isimlerden olan Archos, 3 tablet modelini Türkiye’de satışa sunuyor.

Archos, Lidya Grup’un Ekim ayında imzaladığı Türkiye Distribütörlüğü anlaşması ile Türkiye’ye geliyor. Android tabletleriyle yurt dışında epey başarılı bir gidişatta ilerleyen Archos, 3 yeni modelini Kasım ayında Türkiye pazarına sunacak.

G9 özellikleri video tanıtımında

Lidya Grup, farklı ihtiyaç ve gelir segmentine uygun 3 modeli öncelikle piyasaya sunacak. 3G’li Archos 80 G9 ve Arnova 7C G2 ile Archos 7C Home Serisi tablet PC’ler Darty Mağazaları’nda satışa sunulacak.

Avrupa taşınabilir ses ve görüntü ürünleri pazarının öncü markalarından olan ve bugün Android bazlı tablet PC’lere yönelen Archos, 1988 yılından beri tüketici elektroniği pazarında faaliyet gösteriyor. Archos 2000 yılında Jukebox 6000 isimli ilk harddiskli MP3 playerı pazara sunmuştu. Firma, 2003 yılında TV kaydı yapabilen ilk taşınabilir multimedya oynatıcıyı tüketiciyle buluşturdu. 2008 yılında ilk nesil internet tabletleri piyasaya sunan Archos, 2009 yılında Android işletim sistemine sahip ilk tabletlerini satmaya başladı. kaynak : ntvmsnbc

Resim galerisiSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top