Anasayfa / Magazin / Aradığı Aşkı Annesinin Dizi Setinde Buldu!

Aradığı Aşkı Annesinin Dizi Setinde Buldu!


İşte arkadaşlıktan aşka uzanan hikaye…

Sanat camiasında sık sık yaşanan bir olay daha vuku buldu. Arkadaşlıkları aşka dönüşen Selin Şekerci ve Kaan Taşaner’in birlikte olduğu iddia edildi. Haberin kaynağı ise Kaan Taşaner’in oyuncu olan annesi Sacide Taşaner ile Selin Şekerci ile aynı dizide rol alması.

Melekler Korusun dizisinin canlı mı canlı, şeker mi şeker Özgür’ü Selin Şekerci ile Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi ile ünlenen Kaan Taşener birlikte mi?

Benim İçin Üzülme dizisinin başrol oyuncularından Selin Şekerci ile Kayıp dizisinde rol alan Kaan Taşaner’in arkadaşlığı aşka dönüşmüş.

İkili arasındaki ilişkiyi ilginç kılan ise Kaan Taşaner’in oyuncu olan annesi Sacide Taşaner’in selin Şekerci ile aynı dizide onun kayınvalidesini oynaması. Geçtiğimiz hafta annelerinin de olduğu bir sabah buluşmasında kahvaltı eden çift akşam başbaşa buluşarak samimi biçimde eğlenmişler.

Selin Şekerci Kimdir?

Selin Şekerci Türk, tiyatro, reklam ve dizi oyuncusu. 1 Haziran 1988 yılında İzmir, Karşıyaka’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi İzmirde okudu.İzmir Devlet Tiyatrosu’nda oyunlarda yer aldı..İzmirde özel tiyatrolarda çocuk oyunlarında oynadı.Daha sonra İstanbul’a geldi ve dizilerde, reklamlarda oynamaya başladı.

Tariş Zeytinyağı ve Turkcell Selocan Şanslı Gün reklamlarında oynamıştır.Kavak Yelleri adlı bir gençlik dizisinde üç bölüm Feyza karakterini ve Melekler Korusun adlı duygusal, dram ağırlıklı gençlik dizisi’nde Özgür Çelikli adlı üniversite öğrencisi bir karakteri canlandırmıştır. kaynak spothaberSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top