Anasayfa / Teknoloji / Apple bu cihazdan satış rekoru bekliyor !

Apple bu cihazdan satış rekoru bekliyor !


Apple hepimizin birer Apple Watch alacağından emin.

haber detay 8294028

Yeni bir rapora göre Apple, pek çok kişinin Apple Watch’u alacağını düşünüyor. Apple ürün tanıtımını yaptığı sırada, belirgin bir şekilde güçlü bir güvene sahipti ve gözükene göre, bu güvenin sarsılması kolay olmayacak. DigiTimes’ın söylediğine göre, Apple Watch için parça üretmekte olan çip sağlayıcıları, 30 ila 40 milyon adet arasında sipariş almış durumda.

Küçük boyutu nedeniyle, Apple’ın ürettiği özel “system-in-package” çipi, bütün Apple Watch mimarisini tek bir çip içerisinde taşıyabilmekte. Apple’ın 30 ila 40 milyon arasında çip siparişi vermesi, bu sayıda Apple Watch’u, 2015 yılında piyasaya sürecek olması anlamına geliyor.

haber detay 8294022

Bahsedilen rakamların ne kadar yüksek olduğunu ayrıca belirtmeye gerek yok herhalde. Apple Watch, tanıtımı esnasında ilgiyi üstüne çekmeyi başarmıştı ancak gerçekten bu kadar çok satılıp satılmayacağını şimdiden söylemek zor. Ancak Apple bu sayıya rahatlıkla ulaşabileceğini düşünüyor ve bu düşüncesinin ne kadar doğru olduğunu ancak zaman gösterecek… kaynak haberler
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top