Anasayfa / Magazin / Anne oldu hala aklı..

Anne oldu hala aklı..


Meryem Uzerli anne oldu ama hala bir yanı çocuk. Meryem Uzerli her halini sosyal paylaşım sitesinde paylaşmaktan kendini alamadı. Meryem Uzerli oldukça farklı bir resim paylaştı..

Meryem Uzerli Can Ateş ile yaşadığı büyük aktan sonra bir bebek dünyaya getirdi. İkili bebekten önce zaten ayrılmışlardır. Meryem Uzerli o bebeğin tüm sorumluluğunu üzerine alacağını söyledi ve bebeği dünyaya getirdi. Şimi keyfi oldukça yerinde güzel oyuncunun.

Meryem Uezerli yakın zamanda anne oldu. Küçücük bebeği O’nu bir kez daha hayata bağladı. Güzel oyuncu hayatın keyfini çıkarıyor. Oldukça mutlu görünen güzel oyuncu her halini de sosyal medyada takipçileriyle paylaşmaktan geri kalmıyor..

Muhteşem Yüzyıl’dan olaylı bir şekilde ayrılarak Almanya’ya dönen Meryem Uzerli, Berlin’deki Olympus Bahçesi Sanat Sergisi’ne katıldı.

Uzerli, çektiği fotoğrafları Facebook sayfasında takipçileriyle paylaştı.

Zor bir hamilelik süreci geçiren ve şubat ayında kızı Lara’yı dünyaya getiren Meryem Uzerli’nin keyifli halleri dikkat çekti.

PAYLAŞTIĞI TWİT BAŞINI AĞRITTI

Instagram ve Twitter üzerinden yazdığı mesajlarla takipçilerinin beğenisini kazanan Meryem Uzerli, bu kez baltayı taşa vurdu!

Meryem Uzerli, Instagram üzerinden paylaştığı bir mesaj yüzünden takipçilerinin tepkisini çekti. Oyuncunun “Buda, Budist değildi. İsa, Hristiyan değildi. Muhammed, Müslüman değildi. Onlar sevgiyi öğreten öğretmenlerdi. Onların dini sevgiydi” yazması üzerine takipçileri; “Saçmalama”, “Aşk sözü yazacağım diye haddini aştın” şeklinde yorumlarda bulundu. kaynak haberevetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top