Anasayfa / Gündem / Anne cenazesine gelen gurbetçi çiftin acı sonu!

Anne cenazesine gelen gurbetçi çiftin acı sonu!


ALMANYA’dan, Sivas’ta vefat eden annesinin cenazesine gelen 51 yaşındaki Hakkı Gülçiçek ile eşi 50 yaşındaki Gülten Gülçiçek, dün gece sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlendi. Gülten Gülçiçek yaşamını yitirirken, eşi Hakkı Gülçiçek hastanede tedaviye alındı.

haber detay 560878066_2

Almanya’da işçi olarak çalışan Hakkı Gülçiçek’in Sivas’ın İmranlı İlçesi Arık Köyü’nde oturan annesi Sakine Gülçiçek geçen hafta vefat etti. Hakkı Gülçiçek, eşi Gülten Gülçiçek ile birlikte memleketine gelerek annesini defnetti. Bugün Almanya’ya dönmeyi planlayan Hakkı Gülçiçek ve eşi, gece halası Elif Yıldız’ın merkeze bağlı İşhan Köyü’ndeki evinde konakladı.

SABAH UYANMADILAR

Sabah havaalanına gidecek olan yeğenini uyandırmak için odaya giren hala Elif Yıldız, çifti baygın halde buldu. Gülçiçek çiftinin sobadan zehirlendiği anlayan Yıldız, hemen sağlık ekiplerine haber verdi. Köye gelen sağlık ekipleri, 5 çocuk annesi Gülçiçek’in öldüğünü belirledi. Baygın haldeki eşi Hakkı Gülçiçek ise Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılarak anestezi yoğun bakım servisinde tedaviye alındı. Hakkı Gülçiçek’in de hayati tehlikesinin devam ettiği bildirildi. Gülten Gülçiçek’in cesedi ise otopsi yapılmak üzere aynı hastanenin morguna kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. kaynak sanliurfa
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top