Anasayfa / Dünya / Anne 31 baba 16 yaşında! Sıra dışı aile

Anne 31 baba 16 yaşında! Sıra dışı aile


İngiltere’de 2 çocuk annesi Kathleen Martin Facebook üzerinden tanıştığı 16 yaşındaki bir erkek çocuktan çocuk sahibi oldu. Sıra dışı aile tablosunda 31 yaşında bir anne ve onun yarı yaşında bir babayla bebek var.

Şu anda 32 yaşında olan Kathleen Martin 2015 yılında sosyal medyadan bahçesindeki işler için yardım isteyen bir ilan yayınladı. Ardından 16 yaşındaki Jack Fucile ile tanıştı. Kendinin yarı yaşında henüz ergen bir çocuk olan Jack ile ilişki yaşamaya başlayan Kathleen Martin 7 ay sonra 16 yaşındaki sevgilisinden hamile kaldı.

Üstelik şu anda 18 yaşında olan Jack bebeğini kendi doğurttu. Kathleen bir gece uyumaya hazırlanırken aniden sancıları tuttu. Jack hemen hastaneyi aradı ancak kadıın doğum yapması an meselesiydi. Öyle de oldu. Hastaneden aldığı yönlerndirmelerle genç baba 5 dakika içinde kendi bebeğini dünyaya getirtti.

Çiftin bebekleriyle birlikte ilişkisi devam ediyor. 32 yaşındaki Kathleen Martin’in bir önceki ilişkisinden 2 çocuğu var. ÜStelik büyük olan çocuğu sevgilsiinden 5 yaş küçük.

Kathleen Martin bebekleri büyüdüğü zaman babasının onu dünyaya getiren kişi olduğunu anlatacağını söylüyor. Genç baba ise ‘şoktaydım. Ancak yaptığım şeyden dolayı kendimle gurur duyyorum’ diyor. kaynak milliyet
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top