Anasayfa / Gündem / Ankara’da patlama!

Ankara’da patlama!


Ankara’nın birçok yerinde duyulan şiddetli patlama sesi panik yarattı

haber detay h476884566578674

Ankara’nın birçok yerinde duyulan şiddetli patlama sesi panik yarattı. Habertürk’te yer alan habere göre, Batıkent-OSTİM arasından geldiği tahmin edilen sesin kaynağı bilinmiyor. Emniyet kaynaklarından teyit alınamayan bilgiye göre 3 yaralı var.

Polis ekipleri tarafından şehir genelinde yapılan detaylı araştırmada somut bir bulguya rastlanılmadı. Ankara’da saat 13.30 sıralarında şehrin birçok yerinden duyulan şiddetli patlama sesi korkuya neden oldu.

Patlama sesinin duyulmasının ardından polise ihbar yağdı. Polis ekipleri bunun üzerine şehir genelinde araştırma yapmaya başladı. Sanayi bölgeleri başta olmak üzere şehrin her noktasında itfaiye ve sağlık görevlileriyle askeri görevliler, koordineli şekilde yapılan detaylı araştırmada somut bir bulguya rastlamadı. Patlama sesinin nereden geldiği veya nasıl oluştuğuysa tespit edilemedi.

ANKARA VALİLİĞİ’NDEN AÇIKLAMA

Sosyal medyada “Ankara’da bir patlama” olduğuna dair iddialar yayıldı. Ankara Valiliği ise bir açıklama yaparak 112 ve 155 ihbar hatlarına hiç bir ihbar yapılmadığını duyurdu.

Ankara Valiliği’nden, Ankara’da bir patlama meydana geldiğine dair sosyal medyada ve bazı haber sitelerinde yer alan haberlerle ilgili açıklama geldi.

Valilik’ten yapılan yazılı açıklamada “Şu ana kadar güvenlik birimlerimize, 112 ve 155 hatlarımıza herhangi bir ihbar ulaşmamıştır. Konu ile ilgili bir gelişme olduğu takdirde Valiliğimizce açıklama yapılacaktır” denildi.
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top