Anasayfa / Magazin / Ameliyatı tamı tamına 4 saat sürdü! Son durumu ne?

Ameliyatı tamı tamına 4 saat sürdü! Son durumu ne?


ATV ekranlarının sevilen yüzü Kenan Işık, bu akşam elim bir olay yaşadı. Sauna çıkışında düşerek başını çarpan ve beyin kanaması geçiren Kenan Işık’ın ameliyatı tamı tamına 4 saat sürdü. Kenan Işık’ın son durumu ne? Kim Milyoner Olmak İster yarışması devam edecek mi?

Ünlü tiyatro ve televizyon sanatçısı Kenan Işık, düşme sonucu beyin kanaması geçirdi. Bilinci kapalı halde hastaneye kaldırılan Işık, ameliyata alındı. Ameliyatın 4 saat sürdüğü, sanatçının hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi.

atv’de fenomen olan ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ yarışma programını sunan 67 yaşındaki Kenan Işık, beyin kanaması geçirdi. Devlet Tiyatroları Yönetmeni ve İ.B.B. Şehir Tiyatroları Eski Genel Sanat Yönetmeni Kenan Işık, dün saat öğlen 14:00 sıralarında Balmumcu’daki bir spor salonunda fenalaşarak düştü.
Işık, spor sonrasında saunaya girdi. Saunadan sonra fenalaşan Işık’ın, dengesini kaybedince kafasını vurduğu öğrenildi. Yere düşen Işık’ı yardımıcı Nişantaşı Amerikan Hastanesi’ne götürdü. Kafasını yere vurduğu için beyin kanaması geçiren Işık, hemen ameliyata alındı. Yakınları ameliyat sırasında bir açıklama yapmazken, ilk açıklama Nişantaşı Amerikan Hastanesi’nde geldi. Bilinci kapalı hastaneye geldiğini açıklayan Nişantaşı Amerikan Hastanesi, “Kenan Işık, kafa travması geçirdiği ifade edilerek bilinci kapalı olarak ambulans ile 14:29’da hastanemiz acil servisine getirilmiştir. Yapılan değerlendirmelerde beyin kanaması saptanarak, acil koşullarda ameliyata alınmıştır” açıklamasında bulundu. Işık’ın hayati tehlikesi olup, olmadığıyla ilgili açıklama yapılmadı.

‘Kim Milyoner Olmak İster?’ ve ‘Dadı’

Işık, ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ yarışmasından önce Gülben Ergen, Haldun Dormen ve Sinem Kobal’la başrolünü oynadığı ‘Dadı’ dizisiyle ekrana damga vurdu. Işık, 2000 yılında bu yana aralıklarla ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ yarışma programıyla seyirci karşısına çıkıyor. 2011 yılında bu yana kesintisiz ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ programıyla da Işık, atv’de izleyiciyle buluşuyor.

ATV ekranlarının Kim Milyoner Olmak İster’de beğeni ile izlenen sunucusu Kenan Işık, bugün beyin kanaması geçirerek yoğun bakıma alındı. Kenan Işık’ın son sağlık durumu hakkında ilk açıklama ise eşi Beril Işık’tan geldi. İşte Kenan Işık’ın son sağlık durumu Spothaber.com’da.

Ünlü tiyatro ve televizyon sanatçısı Kenan Işık, düşerek başını çarptı. Beyin kanaması geçiren Işık ameliyata aldı. Kenan Işık’ın son sağlık durumu.

Spor salonunda “kendimi iyi hissetmiyorum” dedikten sonra fenalaşarak yere düşen Işık’ın bu sırada kafasını çarptığı öğrenildi. Beyin kanaması geçirdiği iddia edilen Işık, Amerikan Hastanesi’nde ameliyata alındı. Hastaneden konuyla ilgili açıklama yapılmadı. Usta tiyatrocunun eşi Beril Işık, gözyaşları içinde ameliyathane önünde bekliyor. Haberi alır almaz hastaneye koşan Ayşe Nil Şamlıoğlu hastane çıkışı yaptığı açıklamada, “Ailesi de burada çok üzgünler. Şu anda kimse bir şey bilmiyor. Ameliyat bitince belli olacak” dedi.

Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nden Kenan ışık’ın sağlık durumu hakkında açıklama yapıldı:

Açıklamada Kenan Işık’ın, kafa travması geçirdiği ifade edilerek, “bilinci kapalı olarak ambulans ile 14:29’da hastanemiz Acil Servisine getirilmiştir. Yapılan değerlendirmesinde beyin kanaması saptanarak, acil koşullarda ameliyata alınmıştır. Hayati tehlikesi devam etmekte olan hastamızın izlem ve tedavisi yoğun bakım ünitemizde sürmektedir” ifadeleri kullanıldı.

Kenan Işık kimdir?

1947 yılında Yeşilyurt, Malatya’da doğdu. Devlet Demiryollarından emekli bir memur çocuğu. Ailesinde sanatla uğraşan kimse olmamasına rağmen ilkokulda müsamerelerden başlayarak hep tiyatro ile ilgili oldu.Şiirler okudu, piyeslerde başrolü aldı. Ortaokuldayken Malatya Halkevi’nde amatör tiyatro yapmaya başladı. Ankara’da liseyi okurken ise Meydan Sahnesi’ne girdi. 17 yaşında profesyonel tiyatrocu olan Işık, Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu.1972 yılında Devlet Tiyatrosu sanatçısı oldu. Onlarca oyun yazdı, sahneye koydu. Oyuncu, yazar yönetmen ve seslendirme sanatçısı olarak 30’un üzerinde ödül aldı. Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmenliği yaptı. Eski adıyla Kim Beş Yüz Milyar İster? olan Kim Beş Yüz Bin İster? yarışma programının sunucusu olarak daha geniş kitle tarafından tanındı.

GÖREV ALDIĞI TİYATRO OYUNLARINDAN BAZILARI
Huzur (Yön.)
Aşk Hastası (Yön.)
Sihirli Flüt

Emektar oyuncularımızdan Kenan Işık, beyin kanaması geçirdi ve saat 17.00 itibari ile ameliyata alındı. 1 saattir ameliyatı devam eden Kenan Işık öldü mü? Allah korusun, öyle bir şey gerçekleşmedi. Beyin kanaması geçiren 67 yaşındaki Kenan Işık’a acil şifalar diliyoruz. TV ekranlarının en düzgün ve seviyeli isimlerinden biri olan Kenan Işık’tan kötü bir haber geldi. Spor sonrası saunaya giren ve ardından da düşerek kafasını duvara çarpan Kenan Işık, beyin kanaması geçirdi. Kim Milyoner Olmak İster’in sevilen sunucusu Kenan Işık öldü mü? Böyle bir haberin gelmeyeceğini temenni ederek, henüz ameliyatta olan Kenan Işık’a acil şifalar diliyoruz.

Bugün gelen son dakika haberlerine göre, spor ve sauna sonrası fenalaşarak yere düşen ve beyin kanaması geçiren 67 yaşındaki Kim Milyoner Olmak İster’in sevilen sunucusu ve oyuncu Kenan Işık’ın son sağlık durumu ne? Kenan Işık kimdir? Tüm ayrıntılar Spothaber.com’da. Kim Milyoner Olmak İster isimli çok izlenen yarışmanın sunucusu ve emektar oyuncumuz Kenan Işık beyin kanaması geçirdi. Spor sonrası saunaya giren ve çıkarken yere düşen Kenan Işık’ın beyin kanaması geçirdiği belirtildi. Şuanda yoğun bakımda olan Kenan Işık’ın son sağlık durumu ne? Kenan Işık kimdir? kaynak
spothaberSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top