Anasayfa / Dünya / Alper Baycın’ı öldüren saldırganın fotoğrafı ortaya çıktı!

Alper Baycın’ı öldüren saldırganın fotoğrafı ortaya çıktı!


Survivor programının çekimleri için Dominik Cumhuriyeti’nde olan kameraman Alper Baycın’ı öldüren kişinin fotoğrafı yayınlandı.

Dominik yerel basını talihsiz olayda kullanılan suç aletinin görüntülerini paylaşırken, cinayete ilişkin detaylar ortaya çıkmaya başladı.

Acı olayı öğrenen Las Terrenas halkı da Alper Baycın için binlerce mum yaktı.

24 yaşındaki Baycın sokakta yürürken çantasını gasp etmeye çalışan iki kişinin bıçaklı saldırısı sonucu yaşamını yitirdi.

Acun Ilıcalı canlı yayında yaptığı açıklamada, “Sevgilisi Alper’imizi haince bir saldırı sonrası Dominik’te kaybettik. Bu durumda bir yayın yapmamız söz konusu değil. Sizden özür dileyerek yayını burada kapatıyoruz” ifadelerini kullandı.

Cinayet sonrası olay yerinden kaçan ve sonrasında düzenlenen operasyonla yakalanan zanlılardan 2 zanlıdan birinin fotoğrafı ortaya çıktı.

Dominik Cumhuriyet’inde yetkililerin Acun Ilıcalı’yı arayarak sık sık cinayet soruşturmasına dair bilgi verdiği belirtiliyor.

Alper Baycın’ın uğradığı bıçaklı saldırı sonucu hayatını kaybetmesi Dominik’in Las Terrenas bölgesinde şok etkisi yarattı. Acı olayı öğrenen Las Terrenas halkı Alper Baycın için binlerce mum yaktı.

Alper Baycın’ın ailesinden 2 kişinin bugün Dominik’e gidecek. Gerekli prosedürlerin tamamlanmasının ardından Baycın’ın cenazesi Türkiye’ye getirilecek.

Yıllardır Acun Ilıcalı ve ekibine ev sahipliği yapan Dominik Cumhuriyeti yetkililerin yaşanan olaydan dolay çok üzgün olduğu ve soruşturmayı titizlikle sürdürdüğü öğrenildi. kaynak milliyet
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top