Anasayfa / Dünya / Almanya’yı Karıştıran Türk!

Almanya’yı Karıştıran Türk!


Almanya’da 2005 yılında ablasını öldüren ve 9 sene 3 ay hapis yattıktan sonra serbest bırakılan Ayhan Sürücü, gene Alman medyasını şaşırttı.

almanya karistiran turk

Almanya’da 2005 yılında ablası Hatun Sürücü’yü “serbest yaşıyor” diyerek silahla öldüren ve cinayet sırasında 19 yaşında olduğu için gençlik yasasından yararlanarak 9 sene 3 ay hapis yattıktan sonra serbest bırakılan Ayhan Sürücü, Alman basınına gene konu oldu.

Alman Bild Gazetesi, Sürücü’nün Sosyal Medya Sitesi Facebook sayfasındanAlmanya’daki adaletle dalga geçmeye devam ettiğini yazdı. Facebook’taki fotoğrafında, bir banyo küvetinin içinde güneş gözlüklü olarak poz veren Ayhan Sürücü, “Almanya’da hapiste işte böyle yaşadım” diye yazdı. Gazete, 27 yaşındaki Ayhan Sürücü’nün Facebooksayfasında yayınladığı resimi koyarak “Bizimle dalga geçiyor” diye sitem etti.

‘SANKİ KATİL O DEĞİL’

Alman gazetesi, “Sanki ablasını öldüren o değil ve yaptıklarıyla gurur duyuyor” cümlesine de yer verdi. Ayhan Sürücü 7 Şubat 2005’te 23 yaşındaki ablası Hatun Sürücü’yü yanında ufak oğlu bulunduğu sırada otobüs durağında tabanca ile vurup öldürmüştü. Aynı davada yargılanan iki ağabeyi Alpaslan ve Mutlu ise kanıt yetersizliğinden beraat etmişti. kaynak: aktifmedya
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top