Anasayfa / Gündem / ‘Allah sizi korusun polis ve asker amca’

‘Allah sizi korusun polis ve asker amca’


Sur’da operasyona katılan polislere eşlerinden pasta ve börekli ziyaret

haber detayh 5122015172918_23

DİYARBARKIR’ın sokağa çıkma yasağı bulunan Sur İlçesi’nde PKK’lıları etkisiz hale getirmek için operasyonlarını sürdüren polisleri, bugün eş ve çocukları silah sesleri arasında ziyaret etti. Eşlerin pasta ve börek ikram ettiği polislere çocukları da çizdikleri resimleri götürdü. Eş ve çocukların bulunduğu sırada ilçeden silah sesleri yükseldi.

Diyarbakır’ın merkez Sur İlçesi’nde barikatların kaldırılması, hendekleri kapatılması ve PKK’lıların etkisiz hale getirilmesi için 2 Aralık günü alınan, 11 Aralık’ta 17 saat ara verildikten sonra tekrar ilan edilen sokağa çıkma yasağı 23’ncü gününe girdi. Sur’da PKK’lılara yönelik operasyona katılan polis memurlarını bugün eşleri ve çocukları ziyaret ederek moral verdi. Kadınlar, yaptıkları pasta ve börekleri götürüp polislere ikram etti. Polisler, pasta ve börekleri ve mevzilerde görev yapan arkadaşlarının yanı sıra bölgede bulunan bazı vatandaşlara da ikram etti.
haber detay h51721191798877_2
Eşlerin yaptığı pasta ve börekler içinde çocuklarının yaptıkları resimlerde yer aldı. Resimlerin üzerlerine çocukların, “Allah sizi korusun polis ve asker amca” yazmaları, polisleri duygulandırdı. Eşlerine eşlerine teşekkür eden görevli polisler, bölgede çatışmalar devam ederken, kendilerini düşünen eşlerin ikramlarından oldukça mutlu olduklarını dile getirdi. Polis eşleri götürdükleri pasta ve börekleri bazı evdeki vatandaşlara da dağıttı.
haber detay h1786659
Polis eşlerinin ziyareti sırasında Sur İlçesi’nden silah sesleri de yükseldi. Eşler, ikramlarını verdikten sonra bölgeden ayrıldı. kaynak haberlerSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top