Anasayfa / Teknoloji / Akıllı Saatler İçin, Apple Kolları Sıvadı

Akıllı Saatler İçin, Apple Kolları Sıvadı


Apple, iOS Uyumlu Akıllı Saatler İçin Kolları Sıvadı

haber detay 54254

Son dönemin gözdesi akıllı saatler üzerinde çalıştığına dair iddiaların ardı arkası kesilmiyor ancak bu kez iddialar biraz daha yüksek sesle dile gelmeye başladı. İşte detaylar:

Popülarite yakalamış her teknolojik yenilik için Apple nidalarının yankılanmaya başlaması uzunca yıllardır alıştığımız bir şey aslında. Bugüne kadar bu iddiaların kimisinin gerçekleştiğine kimisinin de ardı boş birer hayal olarak kaldığına şahit olduk

Apple’ın iOS tabanlı veya uyumlu bir akıllı saat üzerinde çalıştığı yönündeki iddialara da bu yüzden pek şaşırmadık aslında ancak son günlerde bu konudaki söylemler biraz fazlaca dile gelmeye başladı. Bu duruma ilişkin son büyük iddianın sahibi ise New York Times oldu.

Gazetenin haberine göre Apple, bükülmüş dış cama sahip özel bir saat üzerinde testler yapmaya başladı. Apple’a yakın kaynaklardan elde edildiği iddia edilen bilgilerde cihazın ismine veya tasarım öğelerine dair bir bilgi bulunmuyor.

Apple’ın bu yeni ürününe ilişkin ortaya atılan iddialar arasındaysa isminin iWatch olacağı, Siri entegrasyonuyla geleceği ve görsel olarak iPod Nano ile benzerlikler taşıyabileceği konuşuluyordu. kaynak scroll
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top