Anasayfa / Gündem / Ağaca asılı erkek cesedi bulundu!

Ağaca asılı erkek cesedi bulundu!


Adıyaman Karadağ Ormanlık alanı içerisinde sabahın erken saatlerinde ağaca asılı vaziyette bir erkek cesedi bulundu.

haber detay h7912029_28

CESEDİ 2 VATANDAŞ BULDU
Edinilen bilgiye göre, sabahın erken saatlerinde Karadağ Ormanlık Alanı içerisinde geçimini şişe toplayıp satarak yapan isimleri öğrenilemeyen 2 yaşlı adam, ormanlık alanda çam ağacına iple asılı vaziyette bir erkek cesedi görerek durumu polis ekiplerine bildirdi.

JANDARMA KİMLİĞİNİ BELİRLEDİ

Olay yerine gelen polis ekipleri olayın gerçekleştiği bölgenin jandarma bölgesi olduğunun anlaşılması üzerine jandarma ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen jandarma ekipleri, ceset üzerinde ve olay yerindeki 02 AS 081 plakalı otomobil içerisinde ve çevresinde inceleme yaptı. Yapılan incelemelerde cesedin 46 yaşındaki Erol Sivri’ye ait olduğu anlaşıldı.

İNCELEME SONRASI CİNAYET ŞÜPHESİ GÜÇLENDİ

Jandarma Olay Yeri İnceleme Ekipleri tarafından yapılan incelemede bölgede bulunan içki şişeleri ile sigara izmaritleri incelenmek üzere delil torbalarına konuldu. Otomobilin küllük kısmından çıkan sigara izmaritlerinin bir birinden farklı olması, aynı zamanda cesedin diz kapaklarının yere değmesi cinayet şüphelerini de artırdı. .

OTOPSİ YAPILMAK ÜZERE MORGA KALDIRILDI

İncelemelerin ardından ceset cenaze aracıyla otopsi yapılmak üzere Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor. kaynak haberlerSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top