Anasayfa / Magazin / Adnan Şenses’in Son Görüntüsü

Adnan Şenses’in Son Görüntüsü


Başarılı sanatçı Adnan Şenses çağın vebası kanser ile mücadele ederken Adnan şenses’in elinden tutan kişi iş adamı Yılmaz Ulusoy oldu. Yılmaz Ulusoy hastaneye gelince Adnan Şenses manevi babam geldi dedi.

Adnan Şenses’in büyük bir bağlılık ve sevgi duyduğu iş adamı Yılmaz Ulusoy bugün Şenses’i hastanede ziyaret etti. Adnan Şenses’in sağlık durumu hakkında detaylı bilgi alan iş adamı Yılmaz Ulusoy’u gören Adnan Şenses “Babam geldi, Babam geldi” diyerek odasındaki yeğenleri ile tanıştırdığı öğrenildi. Mide kanserine yakalanan Adnan Şenses için Yılmaz Ulusoy’un ziyareti büyük sürpriz ve moral kaynağı oldu.

İş adamı Yılmaz Ulusoy, mide kanserine yakalanan sanatçı Adnan Şenses’i hastanede ziyaret etti. Yılmaz Ulusoy’un daha önceki rahatsızlıklarında da kendisi ile çok yakından ilgilendiğini kaydeden Şenses, kendisine kemoterapi uygulanmaya başlandığı belirtti.

Adnan Şenses’in, Ulusoy’u görür görmez “Babam geldi, Babam geldi” diyerek odasındaki yeğenleri ile tanıştırdığı öğrenildi. Yılmaz Ulusoy’un daha önceki rahatsızlarında da kendisi ile çok yakından ilgilendiğini, Ulusoy’un elinin hep üstünde olduğunu belirten Adnan Şenses, kendisine kemoterapi uygulanmaya başlandığı belirtti.

Bir süre önce Yılmaz Ulusoy’un çocukları tarafından hazırlanan “Dostlarının Kaleminden Yılmaz Ulusoy” adlı kitapta, Adnan Şenses de yazmış, bu yazıya “Manevi Babam Yılmaz Ulusoy’a” başlığını atmıştı. kaynak spothaberSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top