Anasayfa / Magazin / Adnan Şenses’in hastalığı fecileşti!

Adnan Şenses’in hastalığı fecileşti!


Dün akşam acilen hastaneye kaldırılan büyük usta Adnan Şenses’in sağlık durumu kötü. Hastalığı ilerleyen Adnan Şenses, kemoterapi tedavisine başladı. Bu kötü haberler hayranlarını bir hayli üzen Adnan Şenses’e acil şifalar diliyoruz…


Mide kanserine yakalandığı bilinen Adnan Şenses, dün gece acilen hastaneye kaldırıldı. Kemoterapi tedavisine devam eden Şenses’in hastalığı ilerleme safhasında. Son sağlık durumu hakkında her şey an be an Spothaber.com’da olacak. Dün gece çok kötü bir asparagas haber yayıldı ve Adnan Şenses’in öldüğü haberleri geldi, ancak bu doğru değil. Adnan Şenses’in son durumu haberimizde.

Ünlü sanatçı Adnan Şenses’ten kötü haber geldi. Adnan Şenses’in hastalığı ilerliyor mu? Mide kanseri olan Adnan Şenses’in son sağlık durumu hakkında herşey Spothaber.com’da. Dün acilen hastaneye kaldırılan Adnan Şenses’in sağlık durumu nasıl. Adnan Şenses’ten sevenlerini üzen haber geldi.

Uzun süredir kemoterapi gören Adnan Şenses sevenlerini üzdü. Adnan Şenses’ten sağlık durumu hakkında son durum. Kemoterapi gören Adnan Şenses’ten kötü haber geldi sağlık durumu

Türkiye’nin en ünlü sanatçılarından olan ve hayatı boyunca müziği ile anılan Adnan Şenses’in mide kanserine yakalandığı biliniyordu. Adnan Şenses dün akşam acilen hastaneye kaldırıldı. Adnan Şenses’in son sağlık durumu nasıl? Uzun süredir tedavi gören ünlü sanatçının bir deri bir kemik kaldığı bildirildi.

Birçok hayranı olan Adnan Şenses uzun süredir tedavi görüyordu. Takipçileri ve hayranları Adnan Şenses’ten gelen son haber karşısında çok üzüldü. Bir süredir kanser olduğu gerekçesi ile tedavi gören şarkıcı dün akşam apar topar hastaneye kaldırıldı. Bunu duyan yakınları ve sevenleri hemen hastaneye ziyarete gitti.

Peki Adnna Şenses’in son sağlık durumu nasıl doktorlar ne diyor. Sosyal medyada bazı olumsuz haberler çıksada asılsız. Şu an hastanede olan sanatçının tedavisine devam ediliyor. Şenses hakkındaki son gelişmeleri Spothaber.com’dan takip edebilirsiniz.

Adnan Şenses Kimdir?

Adnan Şenses (d. 21 Ağustos 1935; Bursa), Türk sanat müziği şarkıcısı, müzisyen bestekar söz yazarı ve eski sinema oyuncusu.

İlkokula Ankara İsmet İnönü ilkokulu’nda başlayan Adnan Şenses, tahsilinin devamını İstanbul’a taşındıkları Karagümrük İlk ve Ortaokulu’nda tamamladı. Ailesinin isteği üzerine marangozlukla ilgilenen Şenses, 1956 yılında çevresinin sesine verdiği ilgi doğrultusunda müzik hayatına atıldı. İlk musiki derslerini Suzan Yakar Rutkay’dan aldı.
İlk önce Ankara Radyosu’nda çalışan Şenses, 16 yıl burada hizmet etti. Ardından, ünlü gazinolarda çalıştı, 47 film çevirdi ve birçok albüm yayımladı. 2013 yılında Sezen Aksu’nun hediye ettiği “Bekleyemedin Mi” ve “Kaybolan Yıllar” isimli şarkılarının da bulunduğu “Adnan Şenses Bir Efsanedir” albümünü yayınladı. Albümde Sezen Aksu dışında Selami Şahin ve Selçuk Tekay gibi isimlerin de şarkıları bulunuyor. kaynak spothaberSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top