Anasayfa / Gündem / Adana’da vahşet! Ailesinden 4 kişiyi öldürdü

Adana’da vahşet! Ailesinden 4 kişiyi öldürdü


Adana’nın Ceyhan ilçesinde cinnet getiren Yusuf Albayrak, iki kardeşini ve onların eşlerini öldürdü, 9 yaşındaki yeğenini de yaraladı. Saldırgan, intihar etmek isterken İlçe Emniyet Müdürü tarafından ikna edilip gözaltına alındı. Tartışmanın ortak kullanılan su saatinden çıktığı öne sürüldü.

Adana’nın Ceyhan ilçesinde cinnet getiren Yusuf Albayrak, tabancayla kurşun yağdırdığı 2 kardeşini ve onların eşlerini öldürüp, 9 yaşındaki yeğenini de ağır yaraladıktan sonra intihar etmek istedi. Albayrak, olay yerine gelen İlçe Emniyet Müdürü tarafından ikna edilerek gözaltına alındı.

Olay, bugün saat 10.00 sıralarında ilçeye bağlı Dokuztekne Mahallesi’nde meydana geldi. Aynı avluda oturan kardeşleri Mustafa ve Ahmet Albayrak ile henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışan Yusuf Albayrak, cinnet getirdi.

ÖLDÜRDÜĞÜ KARDEŞLERİNİN EŞLERİNİ DE TARLADA BULUP KATLETTİ
Yusuf Albayrak, üzerinde taşıdığı tabancayı çekip, kurşun yağdırdı. Mustafa ve Ahmet Albayrak kardeşler olay yerinde yaşamlarını yitiriken, evden çıkan Yusuf Albayrak, öldürdüğü kardeşlerinin eşleri Gülsüm ve Teslime Albayrak’ı da çalıştıkları tarlaya gidip vurarak öldürdü.

9 YAŞINDAKİ FURKAN ALBAYRAK AĞIR YARALANDI
Tarladaki annesinin yanında bulunan 9 yaşındaki Furkan Albayrak da açılan ateşte ağır yaralandı.

İşlediği cinayetler sonrası olayda kullandığı tabanca ile intihar etmek isteyen Yusuf Albayrak, olay yerine gelen İlçe Emniyet Müdürü tarafından ikna edilerek gözaltına alındı.

9 yaşındaki Furkan Albayrak’ın kaldırıldığı hastanedeki tedavisi sürerken, saldırıda yaşamlarını yitiren 4 kişinin cesetleri, otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi. kaynak posta
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top