Anasayfa / Gündem / Adana’da seri katil Atalay Filiz alarmı

Adana’da seri katil Atalay Filiz alarmı


Günlerdir her yerde aranan 3 cinayet ve bir kayıp olayının zanlısı Atalay Filiz’in Adana’da görüldüğüne dair polise ihbar yapıldı. Atalay Filiz’in İzmir’de evinde kaldığı 29 yaşındaki Cemal C, internetten kendisine ulaşan zanlının Trabzon’dan geldiğini ve can güvenliği olmadığını söyledi.

haber detay h7686475645

Atalay Filiz, en son İzmir’in Buca ilçesinde görüldü. Kentte polise 500’den fazla ihbar yapıldı, ancak hiçbirinden sonuç çıkmadı.

Tuzla’da iki çocuk annesi tarih öğretmenini öldürdüğü iddia edilen Atalay Filiz’in İzmir’de evinde kaldığı 29 yaşındaki Cemal C, internetten kendisine ulaşan zanlının Trabzon’dan geldiğini söylediğini ve kendisini “Ömer” olarak tanıttığını belirtti.

Cemal C, gazetecilere yaptığı açıklamada, evinde kalan kişinin cinayet zanlısı olduğunu öğrendikten sonra psikolojisinin bozulduğunu dile getirdi.

“CAN GÜVENLİĞİM YOK”
Konuyla ilgili polise ifade verdiğini anımsatan Cemal C, zanlıyla nasıl tanıştıklarını şöyle anlattı:

“29 Mayıs Pazar günü internetteki ilan üzerine bana ulaştı. Adının Ömer olduğunu ve Trabzon’dan geldiğini, kalacak yeri olmadığını söyledi. Cinayetten arandığı bilmiyordum. Evime kabul ettim, birlikte televizyon izledik. Kendisinden şüphelenmedim. Haberleri izlemediğim için cinayet zanlısı olduğunu da bilmiyordum. Sonra da gitti. Ardından bu kişinin Atalay Filiz olduğunu öğrenince şok oldum. Psikolojik destek almayı bile düşünüyorum.”

Cemal C, can güvenliği olmadığını ve koruma istediğini sözlerine ekledi.

Bu arada güvenlik güçleri, cinayet zanlısının son görüldüğü yer olan İzmir’de aramalarını sürdürüyor. Tüm ihbarları değerlendiren polis, kent merkezinin yanı sıra ilçelerde de çalışma yapıyor.

SON İHBAR ADANA’DAN GELDİ
Son ihbar ise Adana’dan geldi. Polisi arayan bir kişi, Atalay Filiz’in Adana Adliyesi yakınlarında görüldüğünü söyledi. Polis bölgede uygulama yaptı, henüz bir sonuç yok.

Seri cinayet zanlısı, 27 Mayıs’ta öğretmen Fatma Kayıkçı cinayetinden sonra İstanbul’u terk etmişti. kaynak ntv
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top