Anasayfa / Gündem / Adana’da 4 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz etmişti! O sapıkla ilgili şok iddia! Öldü mü?

Adana’da 4 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz etmişti! O sapıkla ilgili şok iddia! Öldü mü?


Adana’da sokak düğünü sırasında 4 yaşındaki kıza tecavüz eden sapık Sedat K. ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Dün sosyal medya’da çalkalanan ve cezaevinde öldürüldüğü iddia edilen Sedat. K. ile ilgili iddiaları doğrulayan bir açıklama yapılmadı.

11 Şubatta alkollü şekilde komşunun sokak düğününde davetli olmadığı halde giden zanlı odada uyuyan 4 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz ederken komşuları tarafından yakalanıp linç edilmek istenirken kaçan zanlıyı polisler çıplak halde yolda yakalamıştı. Karakola ve sağlık kontrolüne üzerine çarşaf sarılıp götürülen sapık ile ilgili son dakika iddia ortaya atıldı. Güvenlik gerekçesinden dolayı hangi cezaevine gönderildiği açıklanmayan zanlının dün cezaevinde öldürüldüğü veyahut öldüğü iddia edildi. Sosyal medya’da gündem olan bu haberin doğruluğu henüz yetkililer tarafından açıklanmadı. Diğer bir iddia ise tecavüze uğrayan 4 yaşındaki kızın öldüğü haberleri. Sosyal medyada yayılan yeni haberlere göre tacizci Sedat K. tarafından tecavüze uğrayan 4 yaşındaki kız çocuğunun öldüğü. Fakat resmi kurumlardan bu konuyu doğrulayan herhangi bir bilgi yok.

Adana’da 4 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz ederken yakalanan ve mahalleli tarafından linç edilirken çıplak halde kaçan sapık Sedat K. ile ilgili önemli bir iddia ortaya atıldı.

Yüreğir ilçesi Güzelevler Mahallesi 1919 Sokak’ta iddiaya göre, komşusunun sokaktaki düğününe giden Sedat K., bir müddet müzik eşliğinde oynayanları izledikten sonra düğün evine girdi. Burada annesi tarafından bir odada uyutulan 3 yaşındaki kız çocuğunu gören Sedat K., iddiaya göre odaya girip, kendi üzerindekileri ve çocuğun kıyafetlerini çıkardı.

Bu sırada düğündeki davetlilerinden bir kişi, tuvaleti gitmek için eve girdiğinde, Sedat K.’yı üzeri çıplak halde küçük kızın yanında gördü. Evin önünden duran tuğlayı alıp, tekrar eve giren davetli, Sedat K.’ya saldırdı.

Evden gelen bağrışma sesini duyan diğer davetliler de Sedat K.’ya saldırıp, linç etmek istedi. Sedat K., çıplak halde evden kaçıp, sokakta koşmaya başladı. Vatandaşların ve polisin kovaladığı Sedat K., fazla uzaklaşamadan yakalandı. Küçük kız, ambulans ile Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi BalcalıHastanesi’ne kaldırıldı.

Cezaevine gönderilen tacizci sapık Sedat K. ile ilgili dün sosyal medyada öldürüldüğüne dair haberler çıktı.
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top