Anasayfa / Gündem / Adana’da 3 gündür kayıp olan adam için arama seferberliği

Adana’da 3 gündür kayıp olan adam için arama seferberliği


Adana’nın Kozan ilçesinde 3 gündür kayıp olan şahıs için arama seferberliği başlatıldı.

haber detay h465543636133213

Edinilen bilgiye göre, ilçeye bağlı Gedikli mahallesinde ikamet eden ve bekar olduğu öğrenilen Adem Kılıçkaya (46) 3 gün önce evinden çıkarak kayboldu. Kaybolduğunu fark eden akrabaları köyün çevresinde arama yaptılar.

Bulamayınca gidebileceği yerlere haber verdiler. Ağabeyi Yüksel Kılıçkaya, kardeşinin bulunamaması üzerine Jandarmaya, Polise ve Belediyeye haber vererek belediye hopörlerinden anons ettirdiler. Sonuç alınmayınca Jandarma, Adana Afet ve Acil Durum Arama ve Kurtarma birlik müdürlüğü ile su altı ekiplerinden yardım istendi.

Bugün sabah saatlerinde ilçeye bağlı Gedikli mahallesinde en son görülen yer ile köyün ormanlık alanları ile baraj kenarı ve bahçelerde bulunan sulama havuzlarında arama yapıldı. Yaklaşık iki yüz kişilik gurup ile arama yapan ekiplere Adana İl Jandarma Komutanlığından getirilen köpeklere kaybolan Adem Kılıçkaya’nın elbiseleri koklatılarak aramalara katıldı.
haber detay h12827046
Kaybolan Adem Kılıçkaya’nın Ağabeyi Yüksel Kılıçkaya gazetecilere yaptığı açıklamada, kardeşinin akli dengesinin yerinde olmadığını söyleyerek; “Köyde kimseye zararı olmazdı, kimseye dokunmaz. Köylüler tarafından sevilirdi. Kardeşim için 3 gündür aramalar yaptık fakat sonuç alamadık.

Kardeşimin hayatından endişe ediyorum. Köyümden kardeşime zarar gelmez fakat kardeşim dilendirilmek için kaçırılmış olabilir veya organ mafyası deniliyor. Onlar tarafından kaçırılmış olabileceği aklımıza geliyor.Eğer kardeşimi gören olursa Jandarmaya veya polise haber vermelerini rica ediyorum”dedi. kaynak milliyetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top