Anasayfa / Magazin / Acun yine yeni yeniden baba oldu!

Acun yine yeni yeniden baba oldu!


Pembeli pembeli bebişi varrr

Yaptığı programlarla adından sıkça bahsettiren Acun ılıcalı 4. kez baba oldu. Acun Ilıcalı dolu dizgin aşk yaşadığı Şeyma Subaşı’ndan bir kız çocuğu sahibi oldu. Acun’un sevgilisi Şeyma bebeklerinin fotoğrafını Instagram’dan paylaştı.

Acun Ilıcalı 4. kez baba oldu. Geçtiğimiz yıllarda büyük aşk yaşadığı Şeyma Subaşı’ndan bir kız çocuğu sahibi olan Acun Ilıcalı babalık heyecanını bir kez daha tattı. Doğuma 4 ay kala Miami’ye giden Şeyma Subaşı Türkiye’ye döndü. İnstagram hesabında Acun Ilıcalı’dan sahip olduğu kız bebeğinin fotoğrafını paylaşan Şeyma arkadaşlarıyla alışveriş yaparken görüntülendi.

Acun Ilıcalı’nın geçtimiz senelerde büyük aşk yaşadığı ve uğruna karısından ayrılmayı göze aldığı sevgilisi Şeyma Subaşı Acun’un bebeğini doğurdu. Acun Ilıcalı ile yasak aşk yaşayan Şeyma Subaşı karnı belirmeye başlayınca yaz aylarında soluğu Miami’de aldı. Geçtiğimiz ay 1 ay erken doğum yapan Şeyma Subaşı bir kız çocuğu dünyaya getirdi.

İki yıl önce başarılı yapımcının desteğiyle kendisine Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’nin arka tarafında butik açan Şeyma Subaşı, ticaretten umduğunu bulamadı. Subaşı karnı yavaş yavaş şişmeye başlayınca Ilıcalı’nın da talimatıyla soluğu doğum yapana kadar gözlerden uzak kalmak için Mimai’de alınca ‘Nini’ adlı butiğini kapattı.
Zeynep Ilıcalı ile evliliği devam eden ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Şeyma Subaşı’ndan bir kız çocuğu dünyaya geldi iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

İddialara göre, Acun Ilıcalı’nın 1 hafta 10 gün kadar sonra doğum yapması beklenen hamile sevgilisi Şeyma Subaşı, Miami’de erken doğum yaptı.

Acun Ilcalı sevgilisi Şeyma Subaşı’ndan kız çocuk sahibi oldu.

İKİ EVLİLİĞİNDEN ÜÇ KIZI VAR

Zeynep Ilıcalı, 2010 yılında “İhanete uğradım” diyerek Acun Ilıcalı’ya boşanma davası açmış; yaklaşık 50 milyon olan servetinin yarısını ve aylık 30 bin lira da nafaka istemişti. Ancak Ilıcalı; genç bir kızla aldatıldığını iddia edip boşanmak isteyen eşini ikna etmiş, Eylül 2011′de dava düşmüştü.

Bu arada Acun Ilıcalı’nın ilk evliliğinden Banu; Zeynep Hanım ile evliliğinden de Yasemin ve Leyla adında üç kızı var.

BEBEK YÜZÜNDEN AYRILDILAR

Zeynep Ilıcalı ile evli olan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, gözlerden uzak birlikte olduğu, tasarımcı Şeyma Subaşı ile beraberliğini bitirmişti.

İddialara göre aşkın sona erme nedeni ise Subaşı’nın hamile olması ve Ilıcalı’nın istememesine rağmen bebeğini doğurma konusunda ısrar etmesiydi.

ERKEK İSTİYORLARDI KIZ OLDU

İki evliliğinden 3 kız sahibi Acun Ilıcalı’nın 4. çocuğu da kız oldu. Geçtiğimiz dönemde ayrılan çift bebeklerinin erkek olmasını istiyordu. kaynak spothaberSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top