Anasayfa / Magazin / Acun Ona Oyunculuk Teklifi Yaptı

Acun Ona Oyunculuk Teklifi Yaptı


TV8’i satın alan ve kanalı eğlence kanalı yapmak için önce haber programlarını yayından kaldıran Acun Ilıcalı, yapımcılığını üstlendiği yarışma programlarının yanı sıra eğlenceli dizilerlerde kanalın başarısına başarı katmak istiyor.

TV8’i satın alan ve kanalı eğlence kanalı yapmak için önce haber programlarını yayından kaldıran Acun Ilıcalı, yapımcılığını üstlendiği yarışma programlarının yanı sıra eğlenceli dizilerlerde kanalın başarısına başarı katmak istiyor.

Hafta içi hergün yayınlanacak olan diziler için senaristlerle görüşmeye başlayan Acun Ilıcalı, bu senaryolar içerisinden beğendikleri için çekimlere başlayacak ve kanalında yayınlamaya başlayacak. Acun Ilıcalı bu dizilerden bir tanesinde de O Ses Türkiye’nin başarılı jüri üyesi Murat Boz’un da rol almasını istiyor.


Başarılı yapımlara imza atan Acun Ilıcalı, kendi kanalı olan TV8’de yer alacak dizilerden birinde Murat Boz’un rol almasını istiyor. Murat Boz, Acun Ilıcalı’nın kanalındaki hangi dizide rol alacak, belli mi?

ACUN ILICALI’NIN YENİ PROJELERİ

Fear Factor, Survivor Ünlüler Gönüllüler, Yetenek Sizsiniz Türkiye, Yok Böyle Dans, O Ses Türkiye gibi bir çok başarılı yapıma imza atan Acun Ilıcalı, yeni kanalı TV8 için projelerini açıklamaya devam ediyor.

TV8’İ EN BÜYÜK KANAL YAPMAK İSTİYOR

Geçtiğimiz ay TV8’i satın alan Acun Ilıcalı, kanalda köklü değişiklikler yaparak yeni programlara da imza attı. Acun Ilıcalı patronu olduğu TV8’i yeni yayın dönemine en iyi şekilde hazırlıyor. Amacının TV8’i Türkiye’deki en büyük üç kanaldan biri yapmak olduğunu belirten Acun Ilıcalı, iddiaları projelere imza atmaya devam ediyor.

MURAT BOZ HANGİ DİZİDE OYNAYACAK?

Acun Ilıcalı’nın patronu olduğu TV8’de haftaiçi her gün yayınlanacak olan beş dizi projesini bulmak için senaristler ve sanaryo gruplarıyla görüşüyor. Acun Ilıcalı kanalında yer alacak dizilerden bir tanesinde Murat Boz’un rol almasını istiyor. Acun Ilıcalı en çok beğendiği projede Murat Boz’u oynatacak. O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyeliği de yapan Murat boz’un hangi diziyle karşımıza çıkacağı merak ediliyor.

Dizi senaryolarını inceleyen Acun Ilıcalı aynı zamanda, sit-com yönetmenleriyle de toplantılar yapıyor. kaynak mansettvSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top