Anasayfa / Magazin / Acun Bu Sefer Çok Kızdı!

Acun Bu Sefer Çok Kızdı!


Yarışmaların patronu Acun Ilıcalı şok bir karar ile Kaya Çilingiroğlu’na dava açmaya hazırlandığını belirtti. Kaya Çilingiroğlu ile Acun Ilıcalı’nın arasında süren gerginlik medyaya yansıdı.

acun

Ünlü yapımcı ve medya patronu Acun Ilıcalı işadamı Kaya Çilingiroğlu’nu kendisine Twitter’dan hakaret ettiği sebebiyle savcılığa şikayet etti. Savcılık da tahkikat başlattı. Sabah’dan İstek Yaman’ın yaptığı habere göre; Ilıcalı şikayet dilekçesinde Çilingiroğlu’nun kendisine ve satın aldığı tv 8 kanalı hakkında düşük küçüren ve inciten ifadeler kullandığını ifade etti. Çilingiroğlu da, çıkan haberler üzerine Twitter sayfası üzerinde ‘Ne zamandan bu yana alacağını istemek hakaret olmuş’ tweetini attı.

Onurumu Kırdı
Acun Ilıcalı’nın iddiasına göre Kaya Çilingiroğlu Acun Ilıcalı’ya onur kırıcı sözler söyleyerek onurunu kırmış. Acun Ilıcalı’nın yapmış olduğu işlere dil uzattığı söylenen Kaya Çilingiroğlu sessizliğini koruyor. Acun Ilıcalı’nın Hülya Avşar’a bu durumdan bahsedip bahsetmediği ise merak konusu

Tv 8 sahibi Acun Ilıcalı yakın arkadaşı Hülya Avşar’ın eski eşi kızının babası Kaya Çilingiroğlu’na hakaret davası açtığını belirtti. Kaya Çilingiroğlu’nun Acun Ilıcalı’ya hakaret ettiği iddia ediliyor. İşte Acun Ilıcalı haberleri
Hülya Avşar’ın eski eşi olan Kaya Çilingiroğlu Medya patronu Acun Ilıcalı’ya hakaret edince olanlar oldu. Acun Ilıcalı Kaya Çilingiroğlu’na hakaret davası açtığını belirtti.
Hülya Avşar ve Acun Ilıcalı’nın dostuğu medya tarafından bilinmekte. Her projesinde Hülya Avşar’a yer veren Acun Ilıcalı şimdilerde yakın arkadaşı Hülya Avşar’ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu’na dava açmaya hazırlanıyor. kaynak:androhitSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top