Anasayfa / Gündem / Acıyı hissetmeyen minik Selen yaşamını yitirdi

Acıyı hissetmeyen minik Selen yaşamını yitirdi


Bursa’da, beynindeki tümör nedeniyle 9 kez ameliyat olan ve acı hissetmediği için vücuduna zarar verince ailesi tarafından yatağa bağlanmak zorunda kalan 4 yaşındaki Selen Özenç yaşamını yitirdi.

4 YAŞINDAKİ SELEN KENDİSİNE ZARAR VERMESİN DİYE YATAĞA BAĞLANDI ACI HİSSETMEYEN 4 YAŞINDAKİ ÇOCUK GÖZÜNÜ ÇIKARDI, BURNUNU PARÇALADI

Merkez Yıldırım İlçesi İsabey Mahallesi’de yaşayan Nurdan ve Mehmet Özenç çiftinin üç çocuğundan en küçüğüydü Selen Özenç. 2012 yılı Mart ayında sağlıklı olarak dünyaya gelen Selen 15 aylık olunca ayakları tutmamaya başladı. Daha sonra kafasında önce su daha sonra da tümör tespit edilen Selen 9 kez ameliyat olmasına rağmen bir türlü sağlığına kavuşamadı.

Yaşadığı rahatsızlık nedeniyle artık vücudunda acı hissetmeyen Selen, önce dişlerini söktü, sonra burnunu parçaladı, en son zarar verdiği sağ gözünden ameliyata alındı. Ailesi tarafından kendisine zarar vermemesi için yatağına bez parçaları ile bağlanan Selen rahatsızlandı. Ailesi tarafından çağrılan ambulans ile devlet hastanesine götürülmek istenen talihsiz Selen yolda yaşamını yitirdi. Kızını dün gözyaşları içersinde son yolculuğuna uğurlayan Mehmet Özenç, “Sağlıklı doğan yavrum bir anda rahatsızlandı. Dokuz kez ameliyat olmasına rağmen doktorlar çaresiz kaldı. Son aylarda Selen vücuduna zarar vermeye başladı. Buda bizim canımızı çok acıtıyordu. Onu bağlamak zorunda kalıyorduk. Kızım rahatsızlanınca hastaneye getirmek istedik fakat yolda yaşamını yitirdi” dedi.

Talihsiz Selen Bursa’da dün ikindide kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. kaynak milliyetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top