Anasayfa / Gündem / 7 yaşındaki çocuktan kahreden haber!

7 yaşındaki çocuktan kahreden haber!


KONYA’da çöplerden kağıt toplayarak geçimini sağlayan Mehmet Kuşça, iddiaya göre borç- alacak anlaşmazlığı nedeniyle tartıştığı Sabri Çay’a av tüfeğiyle ateş etti.

Saçmaların isabet ettiği Çay’ın, 7 yaşındaki oğlu Salih Çay ile komşusu Harun Karabacak’ yaralandı. Minik Salih, kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahaleye rağmen yaşamını yitirdi.

Olay, dün saat 22.30 sıralarında merkez Selçuklu İlçesi Şeker Mahallesi Uzunyol Sokak’ta meydana geldi. İddiaya göre aralarında borç- alacak anlaşmazlığı bulunan Sabri Çay ile Mehmet Kuşça, daha önce tartışıp kavga etti.
haber detay h1113073821950_2

Kuşça, dün de Sabri Çay’ın evine geldi. Çay ve Kuşça, evin yakındaki boş arazide konuştuğu sırada yeniden tartışıp kavga etti. Kavganın ardından 42 DJR 01 plakalı aracına binen Kuşça, iddiaya göre aracın camından rastgele Sabri Çay’ın üzerine ateş etti. Sabri Çay şans eseri yara almazken, o sırada yanında bulunan oğlu Salih Çay ile komşusu Harun Karabacak yaralandı.

Sabri Çay, kanlar içinde kalan oğlu ve komşusunu minibüsle yakındaki Başkent Üniversitesi Konya Hastanesi’ne kaldırdı. Göğsünden yaralanan Salih Çay, yapılan tüm müdahaleye rağmen yaşamını yitirdi. Harun Karabacak’ın ise durumunun iyi olduğu belirtildi.

haber detay h687844663563

Polis, olaydan sonra aracıyla kaçan Mehmet Kuşça’nın yakalanması için çalışmasını sürdürüyor. kaynak haberlerSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top