Anasayfa / Magazin / 6 Aylık hamile oyuncuya taciz şoku !!!

6 Aylık hamile oyuncuya taciz şoku !!!


Güzel oyuncu ve manken olan Tuba Ünsal ve Eşine tinerciler tarafından taciz edildi.

tuba ünsal ve eşi Mirgün Cabas resim  564654
Güzel oyuncu ve manken olan Tuba Ünsal ve eşi Mirgün Cabas tinerciler tarafından taciz edildi.

6 aylık hamile olan güzel oyuncu ve manken Tuba Ünsal, geçtiğimiz akşam gittiği mekanda eşi Mirgün Cabas ile yaklaşık altı saat oturdu. Yakın arkadaşlarını da gören çift uzun süre sohbet etti. Hamile olmasına rağmen altı saat mekanda kalan Tuba Ünsal’ın bu durumunu görenler kendine dikkat etmiyor yorumunu yaptı.

Çıkışta soruları yanıtsız bırakan ikiliyi sokakta yaşayan tinerciler taciz etti. Para isteyen tinercilere sert tepki veren Cabas eli ile tinerciyi itti. Bebek’in göbeğinde bu olaylarına olması ve polis memurlarının olmamasına sert tepki gösteren ikili bu duruma müdahale edilmesi gerektiğini söyledi.

Geçtiğimiz haftalarda Wentworth Miller’ın sıkı bir hayranı olduğunu açıklayan Tuba Ünsal, twitter profiline “Wentworth Miller da gay çıktı. Ama ben ona aşıktım.Habergazete/magazin. Prison Break’ı nefes almadan izliyordum. Az daha odama poster yapacaktım” notunu düşerek yaşadığı hayal kırıklığını takipçileriyle paylaştı!

2004 yılında Cem Cantaş hayatını birleştiren Ünsal, 2006’da boşandı. 2012’de sona eren ikinci evliliğini Murat Pilevneli ile yaptı. Üçüncü evliliğini ise 2013 yılının mayıs ayında sunucu Mirgün Cabas ile yaptı. Oyuncunun ikinci evliliğinden Sare isimli kızı bulunmaktadır. kaynak habergazeteSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top