Anasayfa / Teknoloji / 6.18 mm kalınlığında…

6.18 mm kalınlığında…


Ondan İncesi Yok!

huawei p6 U06 - img 1

Markalar arasındaki incelik konusuna şimdilik son söz Huawei “P6-U06” modeli ile damgasını vurdu.

Akıllı telefon Sektörüne yeni giren Huawei, ürünlerinin akıllılığı kadar tasarım ve incelik sınırlarını da zorluyor. SONY, Samsung, Motorola gibi markaların birbiriyle rekor incelik konusunda yarıştıklarından bahsetmiştik. Ancak markalar arasındaki incelik konusuna şimdilik son söz Huawei’den “P6-U06” modeli ile geldi.

“Dünyanın en ince telefonu” unvanını almaya hak kazanan yeni model ise Huawei’den geldi. Huawei’in üstünde hassaslıkla çalıştığı P6-U06 namı değer dünyanın en ince telefonuna ait resimler sızmaya başladı. Bahsi geçen rekor model yalnızca 6.18 mm kalınlığında ve 120 gram ağırlığında. Günümüz modellerine baktığımızda bu rakamlar oldukça cazip geliyor.

Huawei P6 - U06

Teknik özellik konusunda da gelen bilgiler baktığımızda ise teknik özelliklerden fazlasıyla kısılarak hafifletilmediği söylenebilir. 720p çözünürlüğe sahip 4.7 inç büyüklüğündeki ekran, 4 çekirdekli 1.5 GHz hızında çalışan işlemci performansıyla bütünleşiyor.

Bünyesinde 2 GB Ram bulunduran ve bu alanda da nadir modellerden biri olan P6-U06, 32 GB dahili depolama alanı ile de rekorları sadece tasarımıyla bitirmiyor. Ana kamera performansının ise şimdilik 8 MP olacağı hakkında bilgiler dolaşıyorken, telefonun bu kasaya göre beklentilerin üstünde bir performans sunduğunu söylemek de yanlış olmaz. kaynak milliyetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top