Anasayfa / Gündem / 5 aydır kayıp

5 aydır kayıp


ADANA’ya mülteci olarak yerleşen Iraklı ailenin 18 yaşındaki oğlu Bekeer Jamal Mohsin Dalemay’den 5 aydır haber alınamıyor.

haber detay h161122535212516_2

Irak’tan 4 yıl önce kaçıp Adana’ya ailesiyle birlikte gelen Bekeer Jamal Mohsin Dalemay, geçtiğimiz eylül ayında arkadaşlarıyla tatil için Bodrum’a gitti.

Bodrum’a ulaşınca ailesini arayıp iyi olduğunu söyleyen Iraklı gençten bir daha haber alınamadı. Anne Neval Dalemay, oğlunun hayatından endişe ettiklerini söyledi. Oğlu ile bazı arkadaşlarının Bodrum’dan Yunanistan’a kaçmayı planladıklarını belirten Neval Dalemay, “Bodrum’da görüştüğü arkadaşlarını bulduk, Yunanistan’a gitme planı yapmışlar sonra vazgeçmişler. Arkadaşları da oğlumdan haber alamamışlar. Hayatından endişe ediyorum” dedi. Baba Cemal Mohsin Dalemay da oğlunu bulan kişiye ödül vereceklerini belirtirken, “Tek korkumuz Yunanistan’a kaçak yollarla gitmek isteyip, denizde kaybolmuş olması. Oğlumun hayatından endişe ediyoruz.

Bir an önce bulunmasını istiyoruz. Her yerde aradık ancak hiçbir şey elde edemedik. Yetkililerden yardım bekliyoruz” diye konuştu. kaynak haberlerSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top