Anasayfa / Teknoloji / 444’üncü Mağazasını İstanbul’da Açtı

444’üncü Mağazasını İstanbul’da Açtı


Dünyanın en büyük telefon ve teknoloji ürünleri üreticilerinden birisi olan Apple en son mağazasını İstanbul’da açarken böylelikle 444’üncü Apple Storesini faaliyete geçirmiş oldu.

haber detay 7265547
Mağazanın ilk müşterisi ise dünden beri kapıda bekleyen 17 yaşındaki genç bir kız oldu.

Apple’ın tek katlı yeni mağazası, Zorlu Center’daki ana mağazasına göre daha küçük. Çocuklar için özel programlar, Kişiye Özel Kurulum servisi gibi Apple Store hizmetlerinden mağazada faydalanmak mümkün.

iPHONE 6 KUYRUĞU
haber detay 64552071_2
Apple’ın Türkiye’deki ikinci mağazası olan Akasya AVM Apple Store’a açılışında büyük bir izdiham yaşandı. iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için bekleyenlerin, mağazanın açılışı için oluşturduğu kuyruk metrelerce uzadı.

MAĞAZADA 10 FARKLI DİL KONUŞULUYOR

Apple, Akasya Acıbadem’deki Apple Store’da 80’e yakın çalışanı istihdam ediyor. Mağaza’da 10 farklı dil konuşulabiliyor.Mağazada müşterilerin denemesi için 125 çeşit, internete bağlı Apple cihazı sergileniyor.

DÜNYADAKİ 444’ÜNCÜ MAĞAZA

Akasya AVM’de açılan yeni Apple Store, Apple’ın 444’üncü mağazası olma özelliği taşıyor.Apple’ın oldukça titiz bir eğitimden geçen “dahiler” yani müşteri temsilcileri müşteriyle Apple 360 derece Genius Bar’da buluşuyor. Mağazanın arka bölümündeki Bar’da Apple Genius’ları Apple cihaz ve servisleriyle ilgili her konuda, sizinle yan yana oturup destek veriyor. Mağazada ücretsiz Wi-Fi da var.
kaynak teknoterSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top