Anasayfa / Gündem / 4 yaşındaki çocuk annesinin çorabı yüzünden..!

4 yaşındaki çocuk annesinin çorabı yüzünden..!


Elazığ’da 4 yaşındaki çocuk, eline aldığı annesinin çorabını boğazına dolaması sonrası nefessiz kalarak bayıldı, durumu fark eden anne, çorabı çıkartırken o an evde bulunan hemşire teyzesi müdahale ile yeğenini kurtardı.

Elazığ’da 4 yaşındaki çocuk çorabın boğazına dolanması sonucu nefessiz kaldı. Olay, merkez Sanayi Mahallesi Hacı Ağa Çelik Camii yanındaki bir evde meydana geldi. 4 yaşındaki Muhammet Emin D., evde oynarken annesine ait ince çorabı boğazına doladı.

Daha sonra çorabı çözemeyen minik küçük çocuk, nefessiz kalarak bayıldı. Oğlunu yerde baygın bir şekilde bulan anne Fatoş D., hemen boğazındaki çorabı çözerken, evde bulunan hemşire teyze ise ilk müdahaleyi yaparak yeğenini kurtardı.

Ailenin haber verdiği sağlık ekipleri, ambulansla küçük çocuğu Fırat Üniversitesi Hastanesi’ne Acil Servisine kaldırdı. Solunum desteği verilen çocuğun ambulansta uyandığı öğrenildi. Küçük çocuğun bir süre hastanede gözetim altında tutulacağı ve solunum desteği verileceği bildirildi. kaynak milliyet
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top