Anasayfa / Gündem / 4 çocuk annesi 9 aylık hamile kadın kayıplara karıştı

4 çocuk annesi 9 aylık hamile kadın kayıplara karıştı


BATMAN’ın Gercüş İlçesinden muayene olmak için kent merkezine gelen 4 çocuk annesi 9 aylık hamile Selda Yavuz’dan 3 gündür haber alınamıyor.

haber detay h76867854635

Gercüş ilçesine bağlı Pınarbaşı mahallesinde oturan evli ve dört çocuk annesi 35 yaşındaki Selda Yavuz, Batman kent merkezinde özel bir hastanede muayene olduktan sonra kayıplara karıştı. Hastanede muayene olduktan sonra eşinin kendisini aradığını söyleyen Süleyman Yavuz, “Eşim, Pazartesi günü saat 10.00 sıralarında beni aradı.

Muayene olduğunu söyledi. Tahlil sonucunu almak için öğleden sonra geleceğini söyledi. Öğleye doğru eşimi aradığımda bir daha da kendisine ulaşamadım. Cep telefonu kapalıydı” dedi.

Eşinin bulunması için Batman’da başvurmadıkları yer bırakmadıklarını belirten Yavuz, “Önce Batman’daki yakınlarımızı aradık. Bir yerde bulmayınca Emniyet ile Savcılığa başvurduk. Eşimin bir sorunu yoktu. 9 aylık hamileydi. muayene olduktan sonra tekrar eve dönecekti. Bir daha da kendisinden haber alamadık. Yaşamından endişe duyuyoruz. Görenlerin insanlık adına bize ulaşmalarını istiyoruz. O, Batman’a gittiği gün çalışıyordum. Çocuklarım da okuduğu için tek başına Batman’a gitmek zorunda kaldı” diye konuştu.Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top