Anasayfa / Gündem / 4 aylık bebeğini..!

4 aylık bebeğini..!


‘Topuk kanı’ vermek için bir sağlık kuruluşuna götürülmesi gereken bebek, muayeneye götürülmeyince korkunç cinayet ortaya çıktı.

haber detay h694663164269

Erzurum Horasan’da meydana gelen korkunç olayda, evli ve 4 çocuk babası H.Ş.’den, evlilik dışı hamile kalan D.A., geçen 7 Ocak günü İlçe Devlet Hastanesinde bir erkek bebek dünyaya getirdi.

Minik bebeğin sağlık kontrolü amacıyla ‘topuk kanı’ alınması için herhangi bir sağlık birimine götürülmediği anlaşılınca görevliler, ailenin yaşadığı eve ekip gönderdi.

D.A., sağlık görevlilerine ‘evde yeni doğan bebek’ olmadığını belirtmesi üzerine, sağlık ekibi durumu İl Sağlık Müdürlüğüne iletti. Savcılığın talimatı doğrultusunda İl Jandarma Komutanlığı oluşturduğu özel bir ekibi Horasan’a gönderdi.

Yapılan soruşturmanın ardından jandarma kısa sürede cinayeti aydınlattı. Gözaltına alınan katil zanlısı baba H.Ş. suçunu itiraf etti. Gayrimeşru çocuğunu öldüğü için Sarıkamış Ormanlığı’na gömdüğü yeri gösteren H.Ş., Yasak bir ilişki sonucu dünyaya gelen bebeği annesi bakmadığı için Kars’a götürüyordum. Yolda öldüğünü görünce buraya gömdüm dedi.

Ancak bebek cesedi kazılan çukurda bulunamadı. Bebeğin yabani hayvanlar tarafından çıkarılıp parçalandığı tahmin ediliyor. Baba H.Ş., ‘Alt soyunu kasten öldürmek’ suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. kaynak cagdassesSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top