Anasayfa / Magazin / 30 bavulla İstanbul’u terk etti

30 bavulla İstanbul’u terk etti


Ünlü şarkıcı Emrah 2 milyon dolara imza atıp gitti.

haber detay 986952201

Şarkıcı Emrah Erdoğan, eşi Sibel Kirer ve yeni doğan bebeği Elyasa ile dün sabah Brüksel’e uçtu. Emrah ve ailesi bir süre yurt dışında yaşayacak.

SADECE GİDİŞ BİLETİ ALDI

Dün sabah saat 06:00’da 30 bavul ile havalimanına gelen Emrah’ın sadece gidiş bileti alması dikkatlerden kaçmadı. Belçika’da evi bulunan şarkıcının taşınır gibi eşya götürmesi, kafalarda soru işareti oluşturdu. Ünlü şarkıcının hakkında çıkan haberlerden bunaldığı öğrenildi.

“BUNLAR CANIMI YAKIYOR”

Son olarak rol aldığı acılı tavukburger reklamıyla ilgili polemikler ve hakkındaki ‘cimri’ haberleri bardağın dolmasına yol açtı. Emrah’ın yakın çevresine, ” Huzurum kalmadı. Bu haberler canımı yakıyor. Bazen buralardan temelli gitmek istiyorum” diye dert yandığı biliniyor.

2 MİLYON DOLARA İMZA ATTI

Sözcü’nün haberine göre; Emrah, Brüksel’e gitmeden önce bir gün önce bir kanalın yılbaşı çekimine katıldı. Emrah’ın kanaldan 2 milyon dolar aldığı konuşuluyor.

Emrah’ın menajeri, konusuyla ilgili, “Emrah uzun bir süre dönmeyecek” demekle yetindi.

FOTOĞRAF BEDAVA

Bebeği Elyasa’nın fotoğraflarını medyaya 100 bin liradan satacağı konuşulan Emrah, Brüksel’e ayak basar basmaz oğlunun fotoğrafını Instagram’dan paylaştı. kaynak haberturkSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top