Anasayfa / Gündem / 3 çocuk annesi kadın 4 gündür kayıp

3 çocuk annesi kadın 4 gündür kayıp


Kayseri’de 3 çocuk annesi 27 yaşındaki Leyla Yıldırım’dan 4 gündür haber alınamıyor.

haber detay h8529217_o

Kayseri’den İstanbul’a yakınlarına gitmek üzere hazırlık yapan 3 çocuk annesi Leyla Yıldırım, yola çıkmadan bir gün önce Cuma günü alışveriş için çarşıya çıktı.

Yolda bir akrabasıyla karşılaşıp konuştuğu öğrenilen Yıldırım’dan bir daha haber alınamadı. Leyla’dan haber alamayan ailesi Kayseri’ye gelerek kardeşlerini aramaya başladı.
3 ÇOCUK ANNESİ KADIN 4 GÜNDÜR KAYIP
Olay gününü anlatan ağabey Yakup Yıldırım, “İhtiyaçlarını karşılamak için İstanbul’a bizi ziyarete gelecekti. Çocukları için izin almak üzere Cuma günü evden çıktı. Giderken yol üzerindeki tuhafiyeye uğruyor, alışveriş yapıyor. Okula doğru çıkarken de onu gören dayımın kızı ile sohbet ediyor daha sonra okula gidiyor. Kolunda 11-12 tane bileziği varmış. Marketlerde kamera görüntüleri var, yürüdüğü istikamette kamera çekiyor, servis yanına yaklaştığında duruyor ve kız görüntüden kayboluyor” ifadelerini kullandı.

”PERİŞANIZ”
Ailece aramak için Kayseri’ye geldiklerini ve perişan halde olduklarını ifade eden ağabey Yıldırım, kardeşlerinin sonuna kadar yanında olduğunu kaydetti. Leyla’yı gören ve duyanların emniyetle irtibata geçmelerini isteyen Yıldırım, sözlerini şu şekilde sürdürdü:
“İnsanlık adına bilen, duyan, gören olursa bizimle olmuyorsa Emniyet ile irtibata geçsin. Ölü ya da sağ her ne durumda olursa olsun benim başımın tacıdır. Ben nefes aldığım müddetçe hiçbir kimse onun saçının teline zarar veremez. Bütün kardeşleri de aynı şekilde. Ölümüne kardeşimizin arkasındayız. O babamızın bize mirasıdır. Babamızın ölümünden sonra bir anamız var o da çöktü zaten. Annesi yarım insan halinde, ben şeker hastasıyım. Kardeşlerim yine aynı, evimiz yıkılmış, ocağımız sönmüş. Kapımızı kilitlemişiz, çocuklarımız perişan, yabancı bir şehirdeyiz, ne yapacağımızı bilmiyoruz. Lütfen görenler bizi haberdar etsin.” kaynak haberler
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top