Anasayfa / Gündem / 3.5 Yaşındaki Irmak’ın Cansız Bedeni Bulundu

3.5 Yaşındaki Irmak’ın Cansız Bedeni Bulundu


Manisa’da evlerinin önünde oynarken kaybolan ve komşusu Himmet A’nın itirafı üzerine öldürüldüğü ortaya çıkan 3.5 yaşındaki Irmak’ın cansız bedeni bulundu.

Manisa Alaşehir’deki evlerinin önünde oynarken 14 Ekim günü kaybolan ve bir daha haber alınamayan 3.5 yaşındaki Irmak’ın katili Himmet A, cinayeti işlediğini Müge Anlı’nın programında itiraf etmişti.
haber-detay-h746810468645

Programın sonunda Müge Anlı ile özel olarak yaptığı görüşmede, küçük Irmak’ı kendisinin öldürüp, cesedini Ilıca Mahallesi’ndeki Sarıkız Çayı kenarına attığını itiraf eden Himmet A. daha sonra stüdyoya gelen polisler tarafından gözaltına alınarak tutuklanmıştı.

Himmet A.’nın emniyette de suçunu itiraf ettiği, küçük kıza tecavüz ettikten sonra vahşice öldürdüğünü söylediği öğrenildi.
haber-detay-h78961054685643056

Öte yandan zanlı Himmet A.’nın evinde yapılan aramalarda; küçük kıza ait olduğu anlaşılan saç kılı ve kan izlerinin rastlandığı, örneğin küçük kızın annesinin kan örneğiyle örtüştüğü öğrenildi.

Dünkü çalışmalarda ise minik Irmak’a ait ayakkabı, evine 2 kilometre uzaklıktaki Sarıkız Mevkii’ndeki bağda bulundu.
haber-detay-h7580468546

Akşam ise bölgedeki bir tarlada, üzerinde kan lekesi olduğu düşünülen bir çuval bulundu. kaynak onedioSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top