Anasayfa / Gündem / 24 saat sonra bulundu!..

24 saat sonra bulundu!..


Mahmut Alperoğlu: Ölmemek için saçlarımı yedim

haber detay h8746468514563

Adana’da aşırı miktarda alkol aldığı iddia edilen 65 yaşındaki Mahmut Alperoğlu, yürüyüş yaparken düştüğü içinde su bulunmayan kanaldan 24 saat sonra kurtarıldı.
Merkez Yüreğir İlçesi Havutlu Mahallesi’nde oturan Mahmut Alperoğlu, salı günü akşam alkol aldıktan sonra yürüyüşe çıktı. Yolda yürürken dengesini kaybeden Alperoğlu, içinde su bulunmayan kanala düştü, alkolün etkisiyle de sızıp kaldı. Uzun süre sonra kendine gelen Mahmut Alperoğlu, başından yaralı olduğu için kanaldan çıkmayı başaramadı.

Mahmut Alperoğlu’nu 24 saat sonra yoldan geçen vatandaşlar fark etti. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri Alperoğlu’na müdahale etti.

‘ÖLMEMEK İÇİN SAÇLARIMI YEDİM’
haber detay h1302385645107_2
Hala alkolün etkisinde olan Mahmut Alperoğlu, gazetecilerin sorusu üzerine “Bir haftadan beri kanaldayım, aç kaldım, ölmemek için saçlarımı yedim” dedi. Adana Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Can-Kur ekiplerinin çabasıyla sulama kanalından çıkartılan Mahmut Alperoğlu, ambulansa taşındı. İlk müdahalesi yapılan Mahmut Alperoğlu, tedavi için Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. kaynak hurriyetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top