Anasayfa / Teknoloji / 2017 model iPhone’lar 7s ve 7s Plus adıyla gelebilir

2017 model iPhone’lar 7s ve 7s Plus adıyla gelebilir


2017 yılında çıkacak olan yeni nesil Apple iPhone modellerine yönelik dedikodular çıkmaya başladı.

Pek çok kişi, Apple’ın iPhone’un çıkışının 10. yılını kutlamak adına 2017 model iPhone’da kapsamlı görsel değişiklikler gerçekleştirmesini beklerken, cihazın tedarikçileri farklı açıklamalarda bulunuyor.

Apple ürünlerinin tedarikçileri arasında bulunan bazı firmalar, bugüne kadar çıkan dedikoduları değiştirecek türden. Tedarikçilere göre; yeni iPhone kavisli OLED ekran, Home tuşunun yerini alacak ekrana gömülü parmak izi tarayıcısı, cam kasa ve kablosuz şarj gibi özellikleri barındırmayacak. Ve Apple 2017’de daha minimal değişiklikler sunan iPhone 7s ve iPhone 7s Plus model telefonları tanıtacak.

Tabii bu bilgiler, dünyaca ünlü akıllı telefon üreticisinin tedarikçilerinin ifadeleri. Tedarikçilere göre, iPhone 7 ve iPhone 7s modelleri arasında işlemci dışında fark olmayacak; iPhone 7’de A10 işlemci, iPhone 7s’te A11 işlemci olarak gelecek.

iPhone 7’den doğrudan iPhone 8’e geçmek Apple için olağan dışı bir adım. Ancak pek çok analist, iPhone 8’in çıkışı için 2017’nin eylül ayını işaret ediyor. kaynak yenisafak
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top