Anasayfa / Gündem / 2 karısını öldüren zanlıdan kan donduran ifade!

2 karısını öldüren zanlıdan kan donduran ifade!


Kocaeli’de dün meydana gelen vahşette aynı evde yaşayan 2 yarısını birden öldüren Levent Ser’in ifadeleri kan dondurdu, işte o cinayetin sebebi.

142318 detay

İzmit’in Kuruçeşme semtinde önceki gün aynı evde yaşadığı eşi ve kumasını pompalı tüfekle öldüren ve dün akşam tutuklanan 33 yaşındaki Levent Ser ifadesinde, “İkisi bir olup beni sinirlendirdi” dedi. Ser’in öldürdüğü kadınlardan dini nikahla yaşadığı İnci Ateş’in hamile olduğu ortaya çıktı.Kentin Kuruçeşme Mahallesi’nde oturan 33 yaşındaki Levent Ser, aynı evde yaşadığı resmi nikahlı eşi 33 yaşındaki Fadime Ser ve dini nikah kıydığı 20 yaşındaki İnci Ateş’i pompalı tüfekle öldürdü. Çifte cinayetten tutuklanan Levent ifadesinde Fadime Ser ile 2005 yılında tanışıp evlendiğini, geçen şubat ayında da İnci Ateş ile tanıştığını anlattı. İnci’ye aşık olduğunu, onu ikna edip dini nikah kıyarak eve getirdiğini belirten Levent Ser, resmi nikahlı eşi Fadime’nin ise bunu önce kabullenmek istemediğini söyledi.

Bu nedenle nikahlı eşi Fadime’nin kendisine kötü davrandığını belirten Levent Ser, ifadesinde şöyle dedi:

“Çatı kaplama işi yapıyorum. Son zamanlarda işlerim kötü gitmeye başladı, para kazanamadım. Eve çok sayıda icralar gelmeye başladı. İnci de hamile kalmıştı ama doktora götürecek param da yoktu. İyice bunalıma girmiştim. Olay günü eve geldiğimde içeri girer girmez Fadime benim üzerime gelmeye başladı. Ben yokken birbirleriyle de tartışıp iyice gerilmişler. İnci de Fadime’den yana oldu o da benimle tartışmaya başladı. Bana hakaret etti. ‘Vururum ulan sizi’ diye bağırdım. Yine üzerime geldiler. Oturma odasındaki tüfeği alıp içinde dolu olup olmadığını da kontrol etmeden tetiğe bastım. Biri yere düştü, sonra diğerine ateş ettim. O da düşünce kaçmak istedim. Daha sonra polisler yakaladı.” kaynak haberkip
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top