Anasayfa / Gündem / 2 çocuk annesi iki aydır kayıp

2 çocuk annesi iki aydır kayıp


Turgutlu’da 6 ay önce eşinden boşanan Kader Hamarat’tan iki aydır haber alamayan yakınları, genç kadının hayatından endişe ediyor.

haber-detay-h684044566451

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde 6 yıl önce eşinden boşanan 2 çocuk annesi 28 yaşındaki Kader Hamarat’tan 2 aydır haber alınamıyor. TOKİ Evleri’nde oturan Kader Hamarat 2 ay önce ortadan kayboldu.

Yakınları durumu polise bildirdi. Bölgede araştırma yapan ve çevredeki güvenlik kameralarını incelemeye alan polis, herhangi bir sonuca ulaşamadı. Parfüm satıcılığı yapan genç kadının en son 15 gün önce Turgutlu ilçe merkezinde görüldüğü yönünde polise ihbar gelirken, bu çevrede yapılan araştırmalar da sonuçsuz kaldı.

Kader Hamarat’ın kardeşi Filiz Şenyiğit, ablasının çocuklarına çok düşkün olduğunu belirterek şunları söyledi: “Ablam 6 yıl önce eşinden boşandı. Oğlu koruyucu ailede, kızı ise boşandığı eşinde olmasına rağmen onları görmeden, aramadan duramazdı. Hayatından endişe ediyoruz. Bir an önce bulunmasını istiyoruz. Çocukları da annelerinin hayatından endişe ediyor. Polisten yetkililerden yardım bekliyoruz.” Kader Hamarat’ın, İzmir’in Bornova İlçesi’nde 28 Ekim 2011 tarihinde polis koruması altındayken boşanmak istediği eşi tarafından öldürülen 28 yaşındaki Ferdane Çöl’ün yeğeni olduğu belirtildi. kaynak sabah
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top