Anasayfa / Gündem / 2 ayrı cinayet olayının zanlısı böyle yakalandı

2 ayrı cinayet olayının zanlısı böyle yakalandı


Kars’ta iki ayrı cinayet olayının faili yakalandı! Kars’ta, birisi kadın iki ayrı cinayetinin zanlısı polisin sıkı takibi sonucu yakalandı.Polisi yanıltmaya çalışan 15 şüpheli hakkına suçluyu kayırmaktan ayrıca adli işlem yapıldı.

Kars’ta, 04.07.2017 tarihinde Bünyamin Üreyil’in ateşle silahla öldürülmesi Sayim Süleymanoğlu, Taner Üreyil, Mecit Kızgın’ın ateşli silahla yaralanması olayı ile 02.11.2017 günü Saat 03.00 sıralarında Okan Otel’de Azerbaycan uyruklu Aydan Bayramova’nın ateşli silahla öldürülmesi olayları ile ilgili olarak polis yaptığı ‘Planlı Operasyon’ kapsamında şüpheli kişinin Gece Yıldızı Gazinosuna geldiğinin belirmesine üzerine 01.01.2018 günü Saat.02.30 sıralarında yapılan operasyonda şüpheli S.Ç. ve kasten öldürme olayında kullanmış olduğu Glock marka tabanca ve bu tabancaya ait 14 adet fişek ile birlikte yakalandı.

Şüpheli S.Ç.’nin yapılan üst aramasında yaklaşık 2 gram ağırlığına Metanfetamin isimli uyuşturucu madde ele geçirildi. Olay esnasında akrabaları olan ve suçluyu kayırarak yerini gizlemeye ve polisi yanıltmaya çalışan 15 şüpheli hakkına suçluyu kayırmaktan ayrıca adli işlem yapıldı.

Kars’ta, birisi kadın iki cinayetin zanlısı S.Ç.’nin Asayiş Şube Müdürlüğü’nde işlemlerinin devam ettiği öğrenildi. kaynak trhaberler
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top