Anasayfa / Gündem / 17 yaşındaki kızı ağabeyi elektrikle öldürdü

17 yaşındaki kızı ağabeyi elektrikle öldürdü


Batman’da telefonla konuştu diye kız kardeşini sopayla dövüp elektrikle işkence ederek öldürdü.

Batman’da 17 yaşındaki Amine D., ağabeyi Kasım D. tarafından telefonda başkalarıyla görüştüğü gerekçesiyle önce sopayla dövüldü, ardından elektrik verilerek öldürüldü. Tutuklanan baba ve ağabey, cinayeti itiraf etti.

SOPAYLA DÖVDÜ, SU DÖKÜP ELEKTRİK VERDİ
Huzur Mahallesi’nde oturan Amine D., telefonda başkalarıyla görüştüğü iddiasıyla ağabeyi Kasım D. (29) tarafından sopa ile dövülerek işkence edildi. Ağabeyinin, üzerine su döktükten sonra elektrik verdiği Amine D. evde hayatını kaybetti. Olayın ardından polis, ölen kızın ağabeyi Kasım D. ve babası M. Masum D.’yi gözaltına aldı.
haber detay h8677686654

“KÖTÜ YOLA DÜŞTÜ, TELEFONU ALDIM”
Yaklaşık bir ay önce Facebook’tan B. isimli bir kişinin kendisine ulaştığını söyleyen ağabey Kasım D. ifadesinde şunları kaydetti: “Bu şahıs bana mesaj gonderdi. Kardeşimin kötü yollarda olduğunu ve başkalarıyla görüştüğünü söyledi. Bu sebeplerden ötürü kız kardeşimin başkalarıyla görüştüğüne ve bizden habersiz telefon kullanmasına kızdım. Defalarca söylememe rağmen telefonu vermedi.

KORKUTMAK İÇİN SU DÖKTÜM, ELEKTRİK VERDİM
Verdikten sonra da mesajlara bakmam için şifreyi söylemedi. Sinirlenince sürekli inkar ettiği için kardeşimi tokat, tekme ve sopa ile kafasına, vücudunun her yerine birçok kez vurdum. En sonunda korkutmak için üzerine su döktüm. Evde bulunan siyah kabloyu aldım, bir tarafını üçlü prize taktım, diğer tarafını diz altlarına, bacaklarına 5-6 kez değdirdim. Yere düşüp bayıldı. Bayılma numarası yaptığını düşünerek bunları yaptım. Yaklaşık 20 dakika kendine gelmeyince 112’yi aradım eve ambulans geldi. Öldüğünü söylediler. Ben de evin önünde polislerin gelmesini bekledim.”

“KORKUT’ DEDİM, ÖLDÜRMÜŞ”
Ağabey Kasım D. babasının olay sırasında evde olmadığını iddia etti. Baba M.Masum D. ise ifadesinde, oğluna kardeşini fazla dövmemesini ve korkutmasını istediğini ancak eve gittiğinde kızının öldüğünü gördüğünü anlattı. Baba oğul çıkarıldıkları nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. kaynak ensonhaberSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top