Anasayfa / Magazin / 17 Yaşında Ölen Alp Ali Şen’e Duygu Yüklü Mektup!

17 Yaşında Ölen Alp Ali Şen’e Duygu Yüklü Mektup!


Ali Şen’in torunu Alp Ali Şen’in ölümünün ardından 40 gün geçti fakat acılar hala taze.

Daha 17 yaşında, gençliğini yaşayamadan hayatını kaybeden Alp Ali Şen için aile derin bir yas tutuyor.

Yenge Aslı Şen yeğeni Alp Ali Şen için bir mektup kaleme aldı. Alp Ali Şen için yazılan bu mektup okuyanları ağlattı. 17 yaşında ölen Alp Ali Şen’e duygu yüklü mektup!

17 YAŞINDA ÖLDÜ O MEKTUP AĞLATTI!

Ateş bu kez Şen ailesinin evine düştü. Fenerbahçe’nin eski başkanı Ali Şen, geçtiğimiz ay torununu kaybetti. 17 yaşındaki Alp Ali Şen Şile’de geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetmişti. Alp Ali Şen’in ölümü ailesini yasa boğdu. Geçtiğimiz günlerde görüntülenen Ali Şen’in bitkin hali, bu acıyı hala atlatamadığını gösteriyor. Alp Ali Şen’e ölümünün 40. gününde mektup yazıldı. Ali Şen’in oğlu Metin Şen ile evli olan Aslı Şen, yeğeni Alp Ali Şen’e ölümünün 40. gününde bir mektup yazdı.


Aslı Şen’in Alp Ali Şen için kaleme aldığı mektup duygusal anlar yaşattı. Aslı Şen mektubunda Alp Ali Şen’in kendilerine çok büyük bir ders verdiğini söyledi ve yaşananlar için sözün bittiği an dedi. Aslı Şen “O tatlı gülüşün acı bir hatıraya dönüştü ya şimdi. Yaşayacağın aşklar, yapacağın hatalar seveceğin dostlarla hayata katacağın onca güzellik varken artık tüm sözler anlamsız teselliler faydasız. Sonsuza kadar yüreğimizdesin. 40 gün. Ne büyük dersler verdin bize. Seni ancak kalbimize gömebiliriz” şeklinde yazdığı mektupla ağlattı. kaynak mansettvSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top