Anasayfa / Gündem / 15 yıldır kayıp oğulları ‘Mandıra Filozofu’nda ortaya çıktı!

15 yıldır kayıp oğulları ‘Mandıra Filozofu’nda ortaya çıktı!


Ailesi 15 yıldır kayıp olan oğullarını Mandıra Filozofu İstanbul filminde görünce filmin yapımcısı Birol Güven’e başvurdu

haber detay h7658745643333

Geçen yıl vizyona giren Mandıra Filozofu İstanbul filminde ilginç bir olay ortaya çıktı.

15 yıldır kayıp olan oğullarını arayan aile oğulları Ahmet Özaydın’ı filmde görünce yapım ekibi ile temasa geçti.

Birol Güven’in hem yapımcılığını üstlendiğini hem de senaryosunu kaleme aldığı “Mandıra Filozofu İstanbul”, 15 yıldır kayıp olan Ahmet Özaydın’ın ailesini harekete geçirdi.

Hürriyet’ten Zelal Özalp’ın haberine göre, ailesi tarafından yıllardır aranan Ahmet Özaydın, filmde tesadüf eseri rol aldı. Çekimler sırasında film setinin kurulduğu sokakta olan Özaydın, meczup karakteriyle üç saniye beyazperdede göründü.

Çekimler 2 yıl önce yapıldı
Özaydın’ın ailesi filmde oğullarını görünce tanıdıkları olan oyuncu Mehmet Çepiç’ten yardım istedi. Çepiç, film ekibiyle irtibata geçip durumu anlattı.
haber detay h86767854456
Olaydan geçtiğimiz gün haberi olan filmin yapımcısı Birol Güven, “Sokak çekimlerinde görülüp rol gerekliliğinde kendisinden izin alınarak oynamış bir arkadaş. Ajanstan gelen yardımcı oyuncular arasında yok. Filmi çekeli iki yıl oldu, şimdi nasıl bulabileceğimizi bilmiyorum” diye konuştu. kaynak t24.com.trSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top