Anasayfa / Gündem / 12 yaşındaki Melek’in cansız bedenine ulaşıldı

12 yaşındaki Melek’in cansız bedenine ulaşıldı


Samsun’un 19 Mayıs ilçesinde denizde kaybolan 12 yaşındaki kız çocuğunun cansız bedeni bulundu.

12 yaşındaki Melek Keskin, Bafra Dededağ Mahallesi’nden ailesiyle birlikte Yörükler Mahallesi Gereliç mevkisi Kaymakamlık Kampı sahiline gitti. Keskin, iki arkadaşı ile birlikte serinlemek için denize girdi.

Kıyıdan açılan 3 çocuk akıntıya kapıldı. Denizde çırpınan çocukları fark eden vatandaşlar suya girerek 2’sini kurtarırken, 12 yaşındaki Melek Keskin ise suda kayboldu.
haber detay h6878467465818120
Keskin’in denizde gözden kaybolması üzerine çevredeki vatandaşlar durumu jandarma ve sağlık ekiplerine haber verdi.

SABAH SAATLERİNDE CESEDİ BULUNDU
Melek Keskin, olay yerine çağrılan Samsun Emniyet Müdürlüğü Su Altı Arama ile Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanlığı DEGAK Özel Tim-1 dalgıçları tarafından dün yapılan arama çalışmalarına rağmen bulunamadı.

Havanın kararması nedeniyle ara verilen çalışmalara bu sabah yeniden başlandı. Emniyet Müdürlüğü ve Sahil Güvenlik dalgıçları bugün sabahın ilk ışıklarıyla Gereliç mevkisi Kaymakamlık Kampı sahilinde arama çalışması başlattı. Bir saatlik bir çalışma sonunda 12 yaşındaki Melek Keskin’in cansız bedenine ulaşıldı.

AİLESİ GÖREVLİLERE SALDIRDI
Küçük kızın sabaha kadar sahilde bekleyen yakınları deniz kenarında fenalık geçirdi. Kürtçe ağıtlar yakan çocuğun yakınları güçlükle sakinleştirildi.
haber detay h68748466436

Çocuğun yakınları ile jandarma ve 112 ambulans görevlileri arasında kısa süreli gerginlik yaşandı. Araya giren DEGAK Özel Tim-1 dalgıçları olayı yatıştırdı. Küçük kızın cesedi ambulansla Bafra Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. kaynak ensonhaberSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top