Anasayfa / Magazin / 11 yıllık evlilikleri tek celsede sona erdi… Çift adliyeden birlikte ayrıldı

11 yıllık evlilikleri tek celsede sona erdi… Çift adliyeden birlikte ayrıldı


Gül Gölge ile Murat Saygı çifti tek celsede boşandı

Geçtiğimiz günlerde Gül Gölge Saygı sosyal medya hesabından Murat Saygı ile boşanacağı yönündeki haberleri doğrulamış, hukuki sürecin başladığını duyurmuştu. Sunucu Gül Gölge Saygı ile 11 yıllık eşi Murat Saygı tek celsede boşandı.

Sunucu Gül Gölge ile ünlü televizyoncu Murat Saygı, bugün görülen dava ile anlaşarak boşandılar. 11 yıl önce evlenen çiftin, Ali ve Emir adında iki çocukları var.

Medyatava’nın haberine göre, Murat Saygı’dan anlaşmalı olarak tel celsede boşanan Gül Gölge’nin, çocukların velayetinin yanı sıra aylık 10 bin TL nafaka, iki araba ve iki de gayrimenkul aldığı öğrenildi.

MURAT SAYGI KİMDİR?

Murat Saygı, bir dönem Doğan Yayın Holding Başkan Yardımcılığı görevini üstlenmiştir. Gül Gölge ekranında sunuculuk yaptığı kanalın Genel Müdürü Murat Saygı ile aşk yaşamaya başlamıştı. O dönem bu aşk çok yazılıp çizilmiş, Gül Gölge’nin Murat Saygı’nın evliliğini yıktığı bile söylenmişti. Ancak Gül Gölge sonrasında verdiği bir röportajda Murat Saygı’nın tanıştıklarında boşanmış olduğunu anlatıyordu. kaynak sozcu

GÜL GÖLGE KİMDİR?

Gül Gölge Saygı (d. Gül Gölge; 28 Eylül 1981, İzmir), Türk TV sunucusu, manken ve oyuncu.

Orta öğrenimini İzmir Özel Türk Koleji’nde tamamladıktan sonra İstanbul’a gitmiş, Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesinde Film ve Televizyon Programcılığı eğitimi almıştır. 1997’de Türkiye Güzellik Yarışması finalistleri arasında yer almıştır.

Çiçek Taksi, Yapayalnız, Köpek ve daha başka filmlerde rol almıştır. 2005-2009 yılları arasında Kanal D’de Canlı Canlı programının sunuculuğunu yapmıştır. Ayrıca 2004 yılında bir filmde oynamıştır. 2016 itibarıyla Gardrop Savaşları adlı moda yarışmasında jüri göreviyle, yayın hayatına devam etmektedir.

Doğan Yayın Holding eski Başkan Yardımcısı Murat Saygı ile evlenen Gül Gölge, Ali ve Emir isminde iki erkek çocuğun annesidir. kaynak vatan
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top